Ką reiškia sapnuoti kita zmogu?

Ką reiškia, kai apie ką nors sapnuojate?

Kodėl mes svajojame?

Sapnų analizė gali būti atliekama remiantis psichologiniais, filosofiniais, religiniais ar aplinkosaugos pagrindais. Dėl to sapnų aiškinimas yra labai asmeniškas, nes ne kiekvienas žmogus turi tokią pačią gyvenimo patirtį ir jausmus. Jūsų sapnai – tai prisiminimų, įsivaizdavimų, kvailų ir rimtų atspalvių rinkinys. 

Kodėl ir ką sapnuojate, gali turėti įtakos:

Žinote posakį „nevalgyk sūrio prieš miegą, nes jis tau sukels košmarus”? Jei miegant jūsų kūnas virškina maistą, tai gali daryti įtaką jūsų sapnams.

nerimas – panikos priepuoliai įjungia organizmą į bėgimo režimą, o tai vargina organizmą, lėtiniai panikos priepuoliai gali sukelti nemigą arba košmarus. 

Depresija – kasdien jaučiatės prislėgti arba patiriate stresą, o tai turi didelės įtakos jūsų fizinei ir psichinei savijautai, kuri gali atsispindėti ir jūsų sapnuose. 

Liga – atsigavimas po ligos ar traumos yra nauja patirtis jūsų kūnui ir sapnai gali būti naudinga priemonė, padedanti susidoroti su liga ar trauma. 

Vaistai – paskirti arba be recepto įsigyti vaistai gali turėti daug šalutinių poveikių, įskaitant ryškius arba bauginančius sapnus.   

Ar visi svajoja?

Sapnų reikšmė gali būti aktuali, net jei neprisimenate, kad sapnavote. Dauguma žmonių neprisimena sapnų, nes jiems į ausį garsiai skambina žadintuvas, o mintys iškart sukasi apie snaudimo mygtuko paspaudimą ir apie tai, ką tą dieną turite nuveikti. Tomis akimirkomis jūsų sapnas iš sąmoningos atminties pasislenka į pasąmonę, kad galėtumėte juo pasinaudoti vėliau. 

2015 m. atlikus miego elgsenos tyrimą nustatyta, kad tie, kurie mano, kad nesapnuoja, pasižymėjo greitais akių judesiais, siejamais su sapnavimu. Taigi, įrodyta, kad neatsimenantieji sapnuoja. Kito tyrimo dalyviai, kurie gimė akli, atsibudę sugebėjo vizualiai pavaizduoti savo sapnus piešiniu, nors jų alfa aktyvumas buvo mažesnis. 

Terapeutai tiki, kad sapnai yra tiltas iš pasąmonės į sąmonę. Jie užpildo spragas to, ką matėte ir girdėjote per dieną. Sapnų aiškinimas gali būti iškalbingas ir paaiškinti jūsų motyvus bei įpročius. Jei sapnuojate kokį nors asmenį, tai nebūtinai reiškia, kad sapnuojate tą asmenį. Daugeliu atvejų asmuo simbolizuoja jūsų asmenybės aspektą. 

Sapnas apie šeimos narį 

Sapnų apie šeimos narį reikšmės yra gana dažnos, nes tai yra žmonės, su kuriais užaugote. Jūsų šeima žino, kaip paspausti jūsų mygtukus. Jie pažįsta jus geriau nei bet kas kitas, o tai gali būti ir palaima, ir prakeiksmas! Jei sapnuojate savo motiną, tai gali reikšti jūsų globėjiškąją pusę, o sapnas apie tėvą gali reikšti jumyse slypintį disiplinerį, priklausomai nuo to, kokius vaidmenis atliko jūsų tėvai. Sapnuoti mirusį mylimą žmogų gali reikšti, kad jums jo trūksta, tarsi jis užsuktų pasveikinti ir paguosti.  

Sapnas apie kieno nors mirtį 

Vienas iš nedaugelio sapnų simbolių, kuris paprastai gąsdina 100 % gyventojų, yra sapnas apie mirtį. Tačiau sapnuoti mirtį panašu į mirties taro kortos ištraukimą, tai yra geras dalykas. Kai kurie jūsų aspektai turi mirti, kad galėtumėte augti kaip asmenybė, situacijos gyvenime turi sudegti iki pamatų, kad galėtumėte atsinaujinti iš naujo su žiniomis ir meile. Sapnuoti kieno nors mirtį reiškia pokyčius, tik jūs galite nukreipti tuos pokyčius į teigiamą ar neigiamą pusę.    

Sapnas apie žmogų, kuris jums patinka 

Kiekvienas žmogus nori mylėti ir būti mylimas, todėl natūralu, kad kartais sapnuosite įsimylėjėlį ar įžymybę. Sapnuoti apie jums patinkantį žmogų nereiškia, kad turite susikrauti lagaminus ir su juo pabėgti. Jei apie tam tikrą žmogų daug galvojate budrumo valandomis, jis gali prasiskverbti į jūsų sapnų peizažą. Tai gali reikšti, kad trokštate meilės santykių arba kad jums reikia skirti daugiau dėmesio dabartiniams santykiams.  

Parašykite komentarą