Ką reiškia sapnuoti loterijos bilieta?

Ką reiškia, jei sapnuojate buvusįjį?

Sapnuodami buvusį žmogų galite patirti daugybę emocijų. Jei sapnuojate ryškų sapną apie savo buvusįjį, galite jaustis liūdnas, nustebęs ar sutrikęs. Kai kurie sapnų tipai netgi gali turėti įtakos jūsų miego kokybei.

Nepamirškite, kad sapnuose matyti pažįstamus žmones yra gana įprasta. Prisimintuose sapnuose žmonės mato vidutiniškai keturis personažus1. Kas tie personažai yra, gali būti skirtinga. Galite matyti nepažįstamus žmones ar nepažįstamus veidus, o galite matyti pažįstamus žmones. Sapnuose gali pasirodyti tėvai, broliai ir seserys, mylimieji ir buvę partneriai.

Neretai sapnai apie buvusius partnerius. Tyrimai rodo, kad buvusio partnerio pasirodymas sapnuose priklauso nuo jūsų santykių būklės sapno metu. Vieno tyrimo metu 35 % žmonių, turinčių santykius2 , sapnavo savo dabartinį partnerį arba buvusį partnerį. Tuo tarpu šiek tiek daugiau nei 17 % vienišų žmonių sapnavo buvusius partnerius.

Tačiau jei sapnuose pasirodo buvęs partneris, ką tai reiškia? Reikšmė, kurią išsinešite iš bet kokio sapno, labai priklauso nuo to, kokia sapnų teorija ar teorijų deriniu tikite:

Psichodinaminė teorija: Sigmundas Freudas tikėjo, kad sapnai yra vartai į pasąmonę3. Pasak Froido, sapnai yra tiesiogiai susiję su dienos išgyvenimais ir atskleidžia sapnuojančiajam reikšmingą informaciją.

Aktyvinimo-įvedimo-moduliavimo (AIM) modelis: Pagal šį modelį sapnai yra smegenų atsakas į didelį aktyvumą4 miegant. Smegenys taip pat pateikia virtualiosios realybės modelį, skirtą praktikuotis sąveikai realiame pasaulyje.

Neurokognityvinė teorija: Ši teorija teigia, kad sapnai kyla iš išsaugotų prisiminimų. Dėl to individai turi unikalių sapnų, nes apdoroja savo prisiminimų fragmentus. Sapnuose gali pasirodyti realaus gyvenimo aplinka ir žmonės, tačiau sapnai nebūtinai susiję su konkrečia patirtimi.

Nepriklausomai nuo to, kokia teorija tikite, sapnai apie buvusįjį kartais gali kelti nerimą ar nerimą. Tačiau sapnuoti buvusįjį galima aiškinti įvairiai. Nėra vienos tikslios tokio tipo sapnų prasmės.

Neišspręsti jausmai, susiję su buvusiuoju

Viena iš interpretacijų, kai sapne matote savo buvusįjį, yra ta, kad dar nesate su juo susitaikę. Jei vis dar jaučiate jausmus savo buvusiajam, nenuostabu, kad jie pasirodo jūsų sapnuose, nes sapnai gali atrodyti atkartojantys tikrovę. Tačiau realiame pasaulyje jūsų jausmai buvusiajam nebūtinai turi būti romantiški. Taip pat galite patirti nusivylimą, pyktį, liūdesį ar pavydą.

Praeities trauma

Galima priežastis, dėl kurios sapnuojate buvusįjį, gali būti praeities santykių traumos prisiminimas. Tyrimai rodo, kad stresinės emocijos ir traumos budrumo valandomis gali turėti įtakos jūsų sapnams.

Traumą taip pat gali sukelti partnerio ar mylimo žmogaus mirtis. Sapnai apie mirusį partnerį gali būti priemonė, padedanti įveikti sielvartą5. Apmokytas terapeutas gali padėti jums ištirti šių sapnų reikšmes ir padėti įveikti sielvartą bei traumą.

Neseniai matėte savo buvusįjį

Nesvarbu, ar naršote socialiniuose tinkluose, ar atsitrenkiate į jį maisto prekių parduotuvėje, pamatę savo buvusįjį galite sukelti jo ap

Panašūs su santykiais susiję rūpesčiai

Kai kurie tyrimai parodė, kad santykių elementai gali pasireikšti sapnuose. Pavyzdžiui, jei jūsų santykiai buvo apgaudinėjami, labiau tikėtina, kad sapnuosite neištikimybę8 nei tie, kurie to nedarė. Tokio pobūdžio sapnai gali atsirasti net ir po to, kai išsiskyrėte. Tokio pobūdžio sapnai gali reikšti, kad reikia užbaigti santykius su buvusiuoju. Jie taip pat gali atspindėti susirūpinimą dėl neištikimybės naujuose santykiuose.

Kitais atvejais tokie sapnai gali reikšti dabartinio gyvenimo paraleles. Jei abejojate savo draugų sąžiningumu, galite sapnuoti buvusį neištikimąjį, nes emocijos panašios.

naktų geresniam miegui

Užsiregistruokite, kad el. paštu kasdien gautumėte patarimų ir iššūkių dėl miego, taip pat išsamų geresnio miego vadovą.

Mums svarbus jūsų privatumas.

Jūsų buvęs simbolizuoja kažką kita

Sapnas apie buvusįjį gali būti visai ne apie jūsų buvusį partnerį. Vietoj to jūsų buvęs gali reikšti kažką kitą jūsų gyvenime. Kai kurie tyrėjai siūlo, kad emocinės būsenos ar jausmų9 sapne atpažinimas yra raktas į sapno reikšmės aiškinimą ir supratimą.

Jei jums įdomu, ką reiškia sapne matyti buvusįjį, pagalvokite, kokius jausmus jam jaučiate ir kokie prisiminimai jums su juo asocijuojasi. Šios emocijos gali būti svarbesnis sapno komponentas, o ne jūsų buvęs asmuo. Pavyzdžiui, jei buvęs asmuo kelia streso ar nusivylimo jausmus, pagalvokite, kas dabartiniame jūsų gyvenime sukelia tas pačias emocijas. Nepamirškite, kad dideli gyvenimo pokyčiai, pavyzdžiui, nėštumas ar trauma, taip pat gali turėti įtakos jūsų sapnams.

Kaip aiškinti sapnus apie buvusįjį

Jei jums įdomu rasti prasmę savo sapnuose, apsvarstykite galimybę vesti sapnų žurnalą. Pabudę užsirašykite, ką prisimenate iš sapno. Jei sapnuose reguliariai matote savo buvusįjį, galite nustatyti dėsningumus tarp skirtingų sapnų.

Apsvarstykite galimybę užsirašyti emocijas, kurias jautėte sapnuose, taip pat savo reakcijas į tas emocijas. Šie jausmai gali padėti susidaryti platesnį sapno vaizdą ir nustatyti, ar sapnas susijęs su jūsų buvusiuoju, ar su kuo nors kitu. Jei norite geriau suvokti, kad sapnuojate sapną, kai jis vyksta, galite patyrinėti miglotą sapnavimą. Skaidrus sapnavimas gali padėti geriau suprasti savo emocijas paties sapno metu.

Parašykite komentarą