Ką reiškia sapnuoti mirusi drauga?

Ką reiškia sapnas apie mirusį draugą

Kaip būtų gražu, jei miego valandas praleistume svajodami apie vaivorykštes ir vienaragius? Bet ne. Vietoj to „vaiduoklis mašinoje” dažnai būna liguistas mažasis kvailys, kuris užpildo mūsų galvas sapnais apie mirtį ir mirusius draugus.

Ką reiškia sapnuoti mirusį draugą?

Glaudus ryšys ir fizinis artumas, kurį turite su savo draugais gyvenime, gali paversti juos dažnomis žvaigždėmis ir jūsų sapnų pasaulyje.

„Kai sapnuose matome savo mirusius draugus, sapno tema gali būti susijusi su pokalbiais su jais arba laiko praleidimu su jais, – sako Dr. Nereida Gonzalez Berrios, „Progressive Behavioral Health” psichiatrė. „Tai simbolinis sapnas ir perteikia žinią, kad mums trūksta mirusio žmogaus mūsų gyvenime.”

Kaip ir visi sapnai, sapnai apie mirusius draugus yra atspindys to, kas vyksta su mumis budriame pasaulyje. Jie gali turėti daug reikšmių.

„Niekas negali pasakyti, ką „reiškia”, kai ką nors sapnuojate. Sapnai kyla iš pasąmonės, o kiekvieno žmogaus pasąmonė yra unikali, – sako Filadelfijos psichoanalitikė ir socialinė darbuotoja Courtney Douds.

2003 m. atlikto tyrimo duomenimis, mirtis, gyvų artimųjų mirtys ir mirusių artimųjų sugrįžimas yra vieni dažniausių reiškinių sapnuose.

O kartais mirusieji, kurie persekioja mūsų sapnus, yra mūsų draugai.

Ką reiškia sapnuoti apie mirusį draugą

Štai ką reiškia įvairūs scenarijai, kurie vyksta sapnų pasaulyje.

Sapnuoti kovą su mirusiu draugu

Jei sapnuojate kovą su mirusiu draugu, „tai gali būti norų išsipildymas, kad jis vis dar gyvas, kad galėtumėte su juo kovoti”, – sako Doudsas. „Galbūt turėjote ginčą, kurio nespėjote išspręsti prieš jų mirtį, arba galbūt neseniai susiginčijote su žmogumi, kurio norėtumėte, kad jis būtų miręs. Priklausomai nuo jūsų patirties, bet kuris iš jų gali būti teisingas arba nė vienas iš jų”.

„Kadangi sapnai simboliškai atspindi mūsų budrų gyvenimą, kova su mirusiu draugu reiškia ginčus, konfliktus ir nesutarimus su artimais šeimos nariais, giminaičiais ir draugais realybėje, – sako Gonzalez Berrios.

„Kartais sapnas taip pat reiškia, kad kovojate vidinę kovą su savimi, – tęsia Gonzalez Berrios. „Galbūt bandote pakeisti tam tikrą savo asmenybės aspektą, dėl kurio kyla daug problemų santykiuose.”

Sapnas apie mirusio draugo apkabinimą

Jums trūksta mirusių draugų, todėl vadinasi, kai jie atgyja jūsų sapnuose, norėtumėte juos stipriai apkabinti. Šiaip ar taip, tai vienas iš aiškinimų.

Kitas aiškinimas, pasak hipnoterapeuto Kriso Lemigo, yra toks: „Sapnuoti, kad apkabinate mirusį draugą, kartais reiškia, kad sprendžiate vidinį konfliktą”.

Sapnas, kad bučiuojate mirusį draugą

Kaip ir apkabinimą, taip ir mirusio draugo bučiavimą sapne galima aiškinti kaip nerimo išraišką, „kad jūsų santykiuose liko kažkas neišsakyta”, – sako K. Lemigas.

„Pasąmonė yra visos mūsų gyvenimo patirties saugykla. Tai apima prisiminimus apie visus, kuriuos kada nors pažinojome ar sutikome, gyvus ar mirusius”, – tęsia Lemigas. „Priklausomai nuo konteksto, sapnas apie mirusį draugą gali būti ženklas, kad mums to žmogaus trūksta arba pasigendame tam tikros jo asmenybės savybės.

„Jei mūsų santykiai su tuo žmogumi nebuvo tobuli, tai gali reikšti, kad mums reikia išspręsti kokį nors konfliktą ar nebaigtą reikalą, kurį galbūt turėjome su draugu.”

Parašykite komentarą