Kardas: simbolis arbatos lapų žodyne

Kardas yra ginklo tipas, naudojamas savigynai, tačiau kartais jis dėvimas kaip iškilminga suknelė.

Kaip simbolis, jis reiškia galią, valdžią, jėgą, apsaugą ir drąsą. Jei savo arbatos puodelyje matote kardą, tai reiškia, kad turite galią ir autoritetą, su kuriuo reikia atsiskaityti, ir tai užsidirbote per parodytą jėgą ir drąsą.

Tai leido apsaugoti aplinkinius.

Išsami kardo arbatos lapo simbolio reikšmė

Arbatos puodelio viršus: arbatos puodelio viršuje esantis kardas reiškia, kad jūsų galia ir valdžia dabar yra pripažinta. Naudokite jį, kad toliau apsaugotumėte aplinkinius silpnuosius, kad jaustumėtės saugūs nuo priešų. Jūs esate tas žmogus, į kurį žmonės žiūri.

Padėkite žmonėms, duokite jiems patarimų, kad aplinkiniai galėtų gyventi taikų gyvenimą. Jūs turite jėgų, išminties ir galios, kad kas nors įvyktų; įsitikinkite, kad pasisakote už engiamųjų teises ir jūsų sekėjai susirinks už jūsų.

Puodelio vidurys: kardas arbatos puodelio viduryje rodo, kad ateis laikas, kai prireiks jūsų pagalbos, nes tada būsite pakankamai galingi ir stiprūs, kad pasirūpintumėte kitų žmonių poreikiais. Taigi dabar pats laikas pasiruošti tai akimirkai, kai reikės susitvarkyti su savo gyvenimu, kad išgelbėtumėte kitus žmones. Surinkite pakankamai turto ir materialių dalykų, nes ateis laikas, kai būsite atsakingas už tuos žmones, kurie neturi to, ką darote.

Turėsite pasidalinti su žmonėmis tuo, ką turite. Nesijaudink dėl to dabar; pasistenk ir ruoškis ateičiai – nes ji labai arti, o tavo laikas ribotas. Sunkiai dirbkite, kad pasiektumėte tai, ko trokštate. Tai leis jums labai padėti draugams ir šeimos nariams.

Arbatos puodelio dugnas: arbatos puodelio apačioje esantis kardas reiškia, kad jums reikia pagalbos, nes atrodo, kad elgiatės silpnai ir sutrikęs.

Jūs negalite apsiginti. Užuot kentėję tyloje, įsitikinkite, kad dalinatės viskuo, dėl ko jaučiatės silpni. Jei atsiversite, būsite šokiruoti, kaip pradėsite įgauti teigiamos energijos, kuri leis jums įveikti silpnybes ir būti pakankamai stipriems, kad apgintumėte tai, kas teisėtai priklauso jums. Jūs negimėte nevykėliu ir nemirsite nevykėliu, pasinaudokite galimybe tai padaryti gyvenime ir įsitikinkite, kad tai jums tinka.

Puodelyje išsibarstę: Arbatos puodelyje išsibarstę kardai reiškia, kad žmonėms reikia jūsų pagalbos ir jūs turite ją pasiūlyti jiems be išlygų. Jūs buvote palaimintas, kad esate galingas ir autoritetas, su kuriuo reikia atsiskaityti – kad galėtumėte padėti kitiems.

Jei gerai panaudosite šį talentą, galėsite atskleisti palaiminimus, kurie jus palaimins dar labiau. Nedvejokite padėti, kai tik reikia, ir niekada neatsisakykite padėti.

Išvada: kai esi stiprus ir turintis autoritetą, svarbu tai panaudoti kaip palaiminimą visuomenei. Niekada nebūkite pikti ir naudokite tai savęs pasitenkinimui.

Parašykite komentarą