Karmos dvasinė prasmė ir aiškinimas

Dauguma kiekvienos pasaulio religijos ar tikėjimo savo tikėjimų sistemoje turi ką nors įskiepyti, apibūdinantį tai, kas žinoma kaip karma, trigubas įstatymas arba auksinė taisyklė.

Pagrindinė šios koncepcijos idėja buvo pasakyta taip: „Ir tai niekam nepakenks, darykite, kaip norite”.

arba „Daryk kitiems taip, kaip norėtum, kad darytų tau“. Ši pagrindinė taisyklė, kuri tęsiasi visame pasaulyje, savo paprastumu ir grožiu mus sujungianti, yra susijusi su karmos idėja. Bendra mintis, kad tai, ką darai kitiems, tau kartais grįš tris kartus.

Tai kosminė taisyklė, vedanti mus į svarbias gyvenimo pamokas. Karma dažnai nesuprantama, nes ji linkusi laikyti kažkuo, kas sukurta siekiant nubausti mus už mūsų nusižengimus. Priešingai, karma padeda sielai vystytis.

Kai priimame neteisingą sprendimą, to sprendimo pasekmių turėtų pakakti, kad išmoktume pamoką, kuri padės mums pagerinti savo gyvenimo patirtį. Jei žmogus daro ką nors neigiamo, tai kosminis dėsnis sako, kad mainais jis gaus ką nors neigiamo, tikėkimės, kad taip išmokys vertingą pamoką, kad nekartotų to paties veiksmo.

Tas pats pasakytina ir apie teigiamus veiksmus. Tai koncepcija, primenanti mums, kad, kaip žmonės, už savo veiksmų galime dėti kūrybines mintis, o tai savo ruožtu suteikia mums atsakomybę už savo gyvenimą ir tai, ką jame veikiame.

Karma yra moralinis kodeksas, nurodantis, kad einame teisinga arba ne ta kryptimi. O jei įeiname į žiobrius, labai greitai išmoksime eiti kitu keliu. Ši koncepcija daro karmą įrankiu, o ne bausme.

Karma ir reinkarnacija

Yra dvi mąstymo mokyklos apie karmą ir reinkarnaciją. Manoma, kad nusižengimai, kuriuos darome kitiems arba elgiamės praeituose gyvenimuose, sugrįš pas mus šiuo gyvenimo laikotarpiu kaip niokojimai arba problemos, kurias sunku suprasti dėl per anksti mirus praeitame gyvenime ir negalėdamas išgyventi tų pamokų. Iš esmės praėjusio gyvenimo pamokas paverčiant „pamokų likučiais“.

Nors praeities gyvenimo regresijose ir meditacijose yra daug vertės, reikia būti atsargiems, kad neužstrigtumėte vėl ir vėl išgyvenant galimas praėjusio gyvenimo aplinkybes, taip nutraukiant darbą, kurį turite atlikti čia ir dabar šiame gyvenime.

Antroji mąstymo mokykla tiki, kad Dievas neduos mums pamokų, kurių mes nepajėgiame prisiminti. Tai padarius būtų pašalintas karmos įrankio aspektas, dėl kurio jis būtų labiau baudžiamas nei naudingas. Šiuo požiūriu mąstymo mokyklos skiriasi.

Kad ir kokie būtų jūsų įsitikinimai, karma yra mūsų gyvenime, nesvarbu, ar tikime reinkarnacija, ar ne. Jei dar nežinote, ar tikite tokiu dalyku, išbandykite kelis eksperimentus. Pažiūrėkite, kas atsitiks, jei atsikelsite ryte ir nuspręsite skirti 5,00 USD labdarai.

Pažiūrėkite, ar gaunate kažką mainais, kažką tokio pat ar geresnės vertės. Išbandykite, užsirašykite savo rezultatus, pakartokite tai dar kartą, sužinokite apie skirtumus, kaip jaučiatės eidami per procesą. Pradėkite suvokti savo veiksmus. Jei buvote grubus su kuo nors, ar jūsų diena tapo geresnė ar blogesnė? Tai yra naudingi klausimai, kurie paskatins jus suprasti įtakingą Karmos prigimtį.

Parašykite komentarą