Kas yra sėkmės kerai? | Kaip jums pasisekti?

Kas yra sėkmė ir kaip tai pritraukti į savo gyvenimą? Tai klausimas, į kurį atsakysiu.

Kas yra sėkmės kerai?

Yra daug sėkmės žavesių. Kai prieš dvidešimt metų laikiau baigiamuosius universiteto egzaminus, buvau visiškai apsėstas, kaip padidinti savo sėkmę. Todėl aš parašiau 30 būdų, kaip galite (tikiuosi) padidinti savo sėkmę naudodami simbolius ir žavesius. Kai kurios iš šių idėjų gali atnešti didelį turtą, kai kurios – ne. Verta juos išbandyti. Kitas svarbus veiksnys siekiant padidinti jūsų sėkmę yra įsitikinti, kad jūsų požiūris, žinoma, yra teigiamas.

Kas yra Sėkmė?

Bėgant metams daugybė skirtingų teoretikų bandė paaiškinti, kas iš tikrųjų yra sėkmė. Kai kurie žmonės mano, kad mūsų likimą lemia Dievas arba visata. Kada nors girdėjau apie šiuos posakius:

  • Žiūrėkite, kaip centas jį paimkite visą dieną, jums seksis.
  • Trečią kartą pasisekė.
  • Sėkmė yra žiūrinčiojo akyse.
  • Ar stumiate savo sėkmę?
  • Sėkmė prasideda namuose
  • Nepasisekė meilėje

Profesorius, žinomas kaip Lysann Damisch iš Kelno universiteto, tyrinėjo sportininkų „prietarus“. Jis žiūrėjo ne tik į sėkmę, bet ir į pasitikėjimą. Jis pažiūrėjo, ar sėkmės žavesiai padėjo Michaelui Jordonui pasirodyti geriau. Rezultatas buvo toks, kad sėkmės žavesiai leidžia mums jaustis labiau pasitikinčiais. Be to, kokia yra sėkmės istorija? Remiantis mano tyrimais, kai kurie sėkmės kerai yra kilę iš religijos, legendų, mitų, prietarų ir tautosakos. Istoriškai dauguma sėkmės simbolių buvo naudojami siekiant apsaugoti žmones nuo blogos akies. Jei niekada negirdėjote apie blogą akį, manoma, kad „žmonės“ gali tam tikru būdu pažvelgti į kitą žmogų ir tai daro žalą.

Kuo skiriasi sėkmės žavesys ir amuletas?

Žavesys yra objektas, turintis „stebuklingą“ galią, kuri turėtų paveikti visatą ir suteikti mums sėkmės. Kai kurie sėkmės pakabukai valgomi arba dėvimi. Kita vertus, amuletas dažnai vadinamas sėkmės žavesiu, tačiau paprastai jie dėvimi siekiant apsisaugoti nuo nesėkmės. Nesvarbu, ar tai būtų miegamojo dekoravimas dramblio tapetais, ar gilių nešiojimas, siekiant pritraukti gerovę, yra daug sėkmę pritraukiančių simbolių ir, žinoma, įvairių būdų juos panaudoti.

Kita vertus, kiti sėkmės simboliai buvo naudojami vaisingumui padidinti arba sėkmei privilioti. Apžvelkime populiariausius sėkmės kerus.

Koks sėkmės žavesys aplink krepšius?

Pagal seną tautosaką, tavo krepšys ir piniginė ant grindų „negerbia tavo pinigų“. Aš to nežinojau, kol draugas man nepasakė, kai man buvo 40 metų. Kaip visada (naudojau!) padėjau savo krepšį ant grindų! Šis prietaras kilo iš Feng Shui ir jei ant grindų turite piniginę, tai reiškia, kad jūsų pinigai išeis pro duris!

Kodėl pasaga yra sėkmės žavesys?

Nusipirkę pasagą ir padėję ją virš durų, pritrauksite sėkmės. Pasagos yra vienas populiariausių sėkmės žavesių visame pasaulyje. Daugelyje šalių virš durų buvo pakabintos pasagos, apsaugančios nuo blogio. Tačiau jis taip pat labai populiarus JAV. Žmonės šį simbolį vertina kaip sėkmės žavesį. Manoma, kad jei šį simbolį uždėsite ant savo durų, jis pritrauks sėkmę į jūsų namus ar darbo vietą ir apsaugos nuo blogio bei negatyvo. Tačiau kai kurie žmonės nesutinka dėl jo pakabinimo, norėdami pritraukti sėkmės. Sakoma, kad jis turi būti nukreiptas į viršų, kad pritrauktų sėkmę, o kiti teigia, kad norint pritraukti sėkmę, jis turi būti nukreiptas žemyn. Bet iš kur visa tai? Pasagos pirmą kartą paminėtos pasakojime apie kalvį vienuolį 1871 m., kai Edwardas G Flightas parašė knygą „Tikroji legenda apie šv. Danstaną ir velnią. Legenda byloja, kad Dunstanas paprašė žmogaus pasidaryti pasagas, bet pastebėjo, kad vyro batai buvo skiltikanopiai (kaip arklio), iš tikrųjų tai buvo velnias, todėl ištraukė nagus minkštame centre, kad sukeltų velniui agoniją. Manoma, kad pasaga „apsaugo“ ir atneš sėkmę. Šis simbolis yra populiarus įvairiose kultūrose ir religijose, įskaitant Egiptą ir islamą.

Kodėl triušio pėda yra sėkmės žavesys?

Visame pasaulyje populiarus simbolis, apie kurį galbūt girdėjote, yra triušio pėda. Nusipirkti ir nešiotis ant savęs – labai pasisekė. Tai reiškia sėkmę, sveikatą ir gerovę. Tokios šalys kaip Kinija, Ispanija ir Anglija pripažįsta ir priima šį daiktą kaip savo sėkmės žavesį. Jis kilęs iš keltų. Tariamai jie tikėjo, kad triušiai turi galimybę kalbėtis su Dievu, nes gyvena taip giliai po žeme. Kita vertus, Šiaurės Amerikoje triušis turi būti nužudytas per jaunatį kapinėse, kad pritrauktų sėkmę. Neįsivaizduoju, kaip triušių žudymas pritraukia sėkmės, bet štai.

Kodėl akronai yra sėkmės žavesys?

Piniginėje ar rankinėje laikykite gilę. Egiptiečiai giles laikė laimingomis ir dažnai laidodavo mirusiuosius su viena rankoje. Gilės nuo seno buvo susijusios su raganomis ir magija. Tariamai raganos įeidamos į mišką jas perduodavo viena kitai, kad pripažintų jų raganišką statusą. Tai buvo puikus būdas raganoms atskleisti save kaip raganą ir jaustis patogiau viena kitos akivaizdoje.

Velso tautosakoje gilės simbolis siejamas su sveikatos apsauga. Manoma, kad jei nešiosite gilę, būsite apsaugoti nuo virusų, ligų ir kitų fizinių ar emocinių skausmų. Be to, jei esate ypač sergantis, manoma, kad gilės turi „jėgą“ pagreitinti gijimo procesą ir padėti jums įveikti ligą.

Kodėl juodos katės yra sėkmės žavesys?

Jei matote juodą katę, paglostykite ją! Katės laikomos sėkme. O turėti kačių šalia – labai pasisekė. Naminės katės gali nuraminti ir atnešti laimę. Senas posakis iš Velso folkloro sako, kad juoda katė, kertanti tavo kelią, yra sėkminga. Juoda yra susijusi su atgimimu ir kontrole.

Kodėl žuvys yra sėkmės žavesys?

Eik ir išsikepk karpių, tai labai pasisekė! Karpis yra miela valgyti žuvį, tačiau senojoje tautosakoje jo žvynai yra sėkmės simbolis, kuris pritrauks sėkmę jūsų gyvenime. Paprastai per Kalėdas valgomas karpis asocijuojasi su sėkme. Šis įsitikinimas labai paplitęs Čekijoje ir Slovakijoje. Be to, manoma, kad norint pritraukti sėkmę šeimoje, karpį reikia laikyti vonioje, kol ateis laikas, kai turėsite jį paruošti kaip patiekalą savo šeimai. Tiesą sakant, aš nežinau, kaip nužudydami ką nors nekalto, galite pritraukti sėkmės, bet tai, kuo žmonės iš tikrųjų tiki, veikia. Pamiršau paminėti, kad suvalgius reikia paslėpti keletą svarstyklių piniginėje, kad pritrauktum pinigų. Žmonės, jei esate tingus asilas, leiskite žuvims atlikti darbą už jus.

Kodėl Cornicello yra sėkmės žavesys?

Norėdami pasisekti, pagalvokite apie laimės žavesio dėvėjimą. Cornicello yra Italijos ragas, kuris buvo naudojamas nuo Egipto laikų, siekiant apsaugoti nuo piktos akies. Buvo tikima, kad nėščios moterys ir maitinančios motinos turi nešioti „ragą“, kad pritrauktų sėkmę arba apsisaugotų nuo piktųjų dvasių ir neigiamos įtakos. Be to, manoma, kad ragas pritraukia meilę ir laimę santuokoje. Aš asmeniškai tuo netikiu, nes, mano nuomone, negali priversti ką nors mylėti. Tačiau aš suprantu žmones, kurie desperatiškai ieško būdų, kaip išlaikyti santuoką, o ne nutraukti ją ir susirasti ką nors naujo ir verto, o ragas paprastai nešiojamas, kad santuoka būtų tvirta.

Kodėl dala arklys yra sėkmės žavesys?

Įsigykite dala arklį, kad galėtumėte jį pastatyti netoli įėjimo į savo namus. Dalekarlinas, dažnai vadinamas Dala arkliu, buvo iškirptas prieš šimtmečius kaip švedų pramoga. Anksčiau šis gyvūnas buvo laikomas šventu. Švedai drožė arklius ir puošdavo savo namus arklių figūrėlėmis. Šiandien šio gyvūno žavesys vis dar laikomas sėkmės potėpiu, jei nešiojate jį kaip karolį. Visuotinai paplitęs įsitikinimas, kad arkliai visame pasaulyje simbolizuoja orumą, pasididžiavimą, jėgą ir pritraukia sėkmę.

Kas yra sapnų gaudytojas?

Prieš kelis mėnesius draugė gimtadienio proga nupirko sapnų gaudyklę, kuri pakabinta virš mano lovos. Tada aš pirmą kartą pradėjau mąstyti apie šio simbolio reikšmę. Sapnų gaudyklės gali būti įvairių spalvų ir yra graži puošmena. Tačiau ar tai tikrai sėkmės žavesys? Kodėl jis vadinamas „sapnų gaudykle“. Mano tyrimų duomenimis,…

Parašykite komentarą