Kaspero vardo reikšmė | Auntyflo.com

Vardas Casper skamba kaip Kasper, jis pagrįstas Gaspar. Ekspertai teigia, kad jis kilęs iš senovės chaldėjų žodžio „Gizbar“, kuris reiškia „iždininkas“. Žodis „Gizbar“ yra hebrajiškoje „Senojo Testamento Ezros vadovo“ versijoje (1: 8). Tiesą sakant, šiuolaikinis hebrajiškas posakis „iždininkas“ vis dar yra „Gizbar“. Iki 1-ojo amžiaus prieš Kristų Septuagentas pateikė „Gizbar“ vertimą į graikų kalbą, kaip nurodyta Ezros 1:8, tariama kaip „Gasbarinou“.

Yra keletas šiuolaikinių variantų, tokių kaip Gaspar (ispanų k. kartu su portugalų k.), Gaspare (italų k.), Gaspard (prancūzų k.), Kaspar (vokiečių k.), Jasper (olandų k.), Casper (anglų k.), Kacper (lenk.), Kasperi (suom.), Kasper (danas), Jesper (danas), Gáspár (vengras), kartu su Kaspars (latviu).

Nuo VI amžiaus Gasparo vardas buvo įrašytas mozaikoje Sant’ Apollinare Nuovo bazilikoje Ravenoje, Italijoje, buvo vienas iš tradicinių vardų, kuriuos folkloras išdavė anoniminiams magams, minimiems Mato evangelijos pasakojime apie Kristaus gimimą.

Detali prasmė

 • Kilmė: persų
 • Greita prasmė: Lobis
 • Raidžių skaičius: 6, tų 6 raidžių iš viso yra 26
 • Lytis: Berniukas
 • persų: Vyriškas lobis
 • Anglų: Vyriškas Kasparo variantas: Turtingas vyras

Raidė „G“ pavadinime Gaspar aiškiai skyrėsi nuo kitur vartojamos raidės „C“, o tai rodo, kad vardas Gaspar buvo prieš vardą Kaspar, o ne atvirkščiai.

Vakarietiška vardo Gaspar tradicija buvo paimta iš ankstesnių 6-ojo amžiaus senovės Graikijos rašytinių įrašų. Graikiškame tekste, pavadintame „Collectanea et Flores“, matyt, kalbama apie besitęsiančią Kasparo vardo tradiciją. Teigiama, kad šis tekstas datuojamas 900 metų Airijos įkūrimo metais. Kaip pavardė Gasparas išliko Ispanijos, kolonijinės ir Prancūzijos šalyse, nors pastaroji prideda tylią raidę „d“. Teigiama, kad skaičiai yra mūsų vidinės asmenybės raktas. Kiekviena jūsų krikščioniškojo vardo raidė turi skaičiaus atitikmenį. Viskas gyvenime gali būti sumažinta iki skaičiaus, ir kiekvienas skaičius turi prasmę. Numerologijoje ši reikšmė paverčiama naudingu įrankiu, padedančiu suprasti mūsų vidines paslaptis. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką Kasperis reiškia dvasine prasme.

Skaičius aštuntas yra labai materialistinis, taip pat labai trokštantis padėties ir energijos. Nė vienas iš šių diskų nėra natūraliai žalingas, nebent jie būtų naudojami iki kraštutinumo. Turite vengti tendencijos, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į pinigų uždirbimą. Per savo gyvenimą galite turėti problemų dėl medžiagų ar kitokios priklausomybės.

Esate išskirtinis vadovas, nes galite greitai pateikti strategiją, atsakymus į klausimus ir užbaigti projektus; esate labai patikimas ir taip pat pasiekęs. Kaip dažniausiai nutinka, tai gali būti per daug gero. Kai jūsų kosmetikos gaminiuose yra per daug šio skaičiaus, galite išreikšti keletą žalingų požiūrių, susijusių su šiuo skaičiumi. Asmuo, turintis neigiamų aštuonių savybių, gali būti labai griežtas ir užsispyręs. Kartais kyla problemų priimant tikslus, kurie yra susiję su pernelyg dideliu ambicingumu, ir jūs perteiksite nepagrįstą požiūrį į projektų užbaigimą. Jūsų neigiamos savybės yra nerimas dėl nepakankamo išsivystymo. Jei jaučiatės prislėgtas, galite tapti reiklus. Jums patinka būti laisvam daryti, ką norite. Kartais taip pat galite susierzinti ant kitų žmonių, ypač tų, kuriuos mylite.

Jūs esate tokio tipo žmogus, kuris gali pasiekti savo tikslus beveik taip greitai, kaip juos suplanavote. Jūs iš prigimties esate politinis lyderis ir klestėtumėte tokioje aplinkoje, nes linkę gauti teisingus atsakymus, o jūsų moralinis kompasas yra glaustas ir niekada nesisvyruoja.

Esate gimę tam tikra prasme vadovauti, o jūsų požiūris į pasaulį leidžia sukurti tobulą vietą jums klestėti. Esate tokio tipo žmogus, kuris sugeba sugalvoti nerealių idėjų, kurias įgyvendinate. Jūs laikotės vykdomojo požiūrio į kitus, esate linkęs mikrovaldyti ir beveik akimirksniu žinote, ką kiti gali pasiūlyti jums ir jūsų gyvenimo patirtį. Dirbate labai sunkiai, todėl jūsų gyvenime gali pasisekti. Tiesą sakant, šiame pasaulyje esate žinomi kaip darboholikai. Kuo daugiau dirbi, tuo laimingesnis esi, nes jautiesi gyvybingiausias ir gyviausias, kai vienu metu darai daug skirtingų dalykų. Kai atostogaujate, jūsų gyvenimas yra daug lengvesnis, nes jaučiatės taip, lyg tai užsitarnautumėte.

Esate labai nelaimingas, kai pastebite, kad esate įstrigę nejudėdami dėl priežasties, kurios neuždirbote. Taip yra nedarbo atveju, kai aštuonetas nedirba, jie linkę sustingti ir neįtikėtinai nesveiki tiek fiziškai, tiek protiškai. Paprastai kalbant, kai tik jie randa ką nors daryti su savimi, jie praranda bet kokį svorį, kurį galėjo priaugti itin greitai, nes energetiniu lygmeniu jie džiaugiasi būdami gyvi ir tai yra santykinai lengvesnis būdas būti aplinkui. Jūs galite būti šiek tiek valdingas ir jūsų entuziazmas blėsta, kai kiti neklauso to, ko norite. Šiame gyvenime jums rūpi galimybė užsidirbti pinigų ir išmokti turėti daugiau galios savo karjeroje. Todėl jūs nuolat darote viską, ką galite, kad įsitikintumėte, jog esate geriausias savo srityje. Jums labai rūpi jūsų statusas ir bendras kitų požiūris į jus, dirbate pakankamai daug, kad trokštate būti pripažintas už savo pasiekimus, todėl apdovanojimai leidžia jaustis geriausiai ir efektyviausiai gyvenime.

Santykiuose esate linkęs būti atviras ir sąžiningas, beveik su kaltu. Jūs pritraukiate kitus, kurie yra daug švelnesni už jus, kad galėtumėte nusileisti privačiose situacijose, tačiau turite žinoti, kad tie, kurie yra švelnesni už jus, taip pat gali būti sužeisti dažniau ir lengviau nei jūs, todėl jums taip pat reikia tapkite gailestingesni, kad nesudegintumėte kitų, kuriais labiausiai pasitikite.

Teigiamos savybės

 • Geras vadovavimas
 • Sąžiningas darbe
 • Sunkus darbininkas
 • Supratimas
 • Atsargiai
 • Noras išbandyti naujus dalykus
 • Daug idėjų užsidirbti pinigų

Neigiamos savybės

 • Vystymosi trūkumas
 • Kietas
 • Atkaklus
 • Gali pykti ant žmonių

Parašykite komentarą