Katžolė: žolė reikšmė | Auntyflo.com

Katžolė yra žinoma kaip Catmint, Catrup arba Catswort.

Tai mėtinių šeimos daugiametis žolinis augalas. Ji yra moteriška pagal lytį ir siejama su Veneros ir vandens planetos galia. Jis naudojamas garbinimo ritualuose arba maldose meilės dievui Aengus Og (dėl laimės ir meilės) ir deivei Ainei (dėl grožio ir aiškumo).

Tradiciškai jis buvo naudojamas medicininiais tikslais kaip skrandžio sutrikimų, pilvo dieglių, spazmų, vidurių pūtimo, rūgšties, lėtinio bronchito ir viduriavimo gydymas.

Jis taip pat gali būti naudojamas kaip klizma. Tačiau šiais laikais jis yra populiaresnis dėl savo poveikio katėms. Teigiama, kad jis išskiria medžiagą, kuri imituoja kačių feromonus. Katžolė dažniausiai naudojama porininkui pritraukti. Žinoma, kad tai naudinga, norint sužavėti mylimąjį savo ypatingais būdais ir pavergti jo širdį. Kai kurie žmonės tai vadina Moteriška žole, nes ji gali padaryti moteris patrauklią vyrams. Sakoma, kad būtent dėl ​​šios priežasties moterys ją naudoja geriems santykiams užmegzti.

Katžolė:

  • Dirbkite, kad moterys atneštų meilę.
  • Atnešk sėkmę.

Moterims patartina Catnip įsidėti į meilės mojo maišelį ir nešiotis ant savęs. Tai privers vyrus jus patraukti. Naudokite jį dvasinėje vonioje, kad susirastumėte naują meilužį. Taip pat patariama katžolę pamirkyti romo arba cinamono vandenyje ir pabarstyti prie namo priekio. Atlikite tai kiekvieną vakarą dvidešimt vieną dieną, pradedant jauno mėnulio naktį. Meilė netrukus ateis į jūsų kelią!

Magiškas panaudojimas

Stebuklingos katžolės galios – tai padėti atnešti grožį, laimę, sėkmę, o nakčiai padėjus po pagalve žolė skatina užmigti. Tai skatina žaismingumą ir yra kai kurių meilės burtų sudedamoji dalis. Duok savo katei, kad tarp jūsų užmegztų psichinį ryšį. Užauginkite savo sode, kad pasisektų!

Parašykite komentarą