Keltų kryžius: karjeros dvasinė prasmė ir aiškinimas

Populiariausias ir žinomiausias iš visų taro užtepimų yra „Celtic Cross 11“ kortų užtepimas.

Priežastis, kodėl šis sklaida taip dažnai naudojamas, yra ta, kad ji suteikia platų informacijos spektrą, kad būtų galima gauti kuo daugiau informacijos.

Skaitytojas ištraukia dešimt (arba 11) kortelių, priklausomai nuo querent pageidavimų ir kiekviena korta apibūdina skirtingą įtaką valdovės gyvenimui.

(1) Pirmoji korta parenkama apibūdinti karantą fiziškai arba emociškai, paprastai naudojant veido kortą (bet kurio kostiumo puslapis, riteris, karalius ar karalienė, tinkantis karantui) ir vaizduoja dabartinį momentą bei tai, kaip yra karantonas. suvokdamas situaciją.

(2) Ši korta dedama ant 1 kortelės, kad atspindėtų iššūkį, su kuriuo karantenas susiduria šiuo konkrečiu momentu. Jei tai būtų išspręsta, karalienės gyvenimas būtų daug lengvesnis. Jei ši korta pasirodo kaip „teigiama“, reikia iššūkio, kad išsiaiškintumėte, koks iššūkis jums.

(3) Ši kortelė yra į kairę nuo sklaidos centro ir vaizduoja įvykius, atvedusius iki dabartinės padėties, į kurią jie atsidūrė, o tai apibūdina, kaip iššūkis atsirado.

(4) Ketvirtoji korta dedama tiesiai į dešinę nuo centro, „prieš“ kverantą, vaizduojantį ateitį, kuri labai greitai tikėtina, jei viskas išliks taip pat, kaip yra iš karto rodinyje. Ši kortelė neatspindi galutinio rezultato, o tik parodo kitą žingsnį, kurį karantenas turėtų žengti.
(5) Ši korta yra tiesiai virš centro, kuriame yra karantas, o tai atspindi karantino tikslus arba siekius, susijusius su esama situacija. Tai parodo, ką karantinas turi dirbti, kol bando išsiaiškinti savo problemą.

(6) Šeštoji korta yra tiesiai po sklaidos centru, kur yra karantas, ir ji atspindi visas stabilizuojančias jėgas, kurios šiuo metu padeda karantui. Tai labai dvasinga korta, nes ji atspindi gilesnes ir esmines dabartinės situacijos problemas bei pagrindines susijusias emocijas.

(7) 7-oji korta yra pirmoji kortelė, kuri pradeda kelionę galutinio rezultato link skaitymo pabaigoje. Ši kortelė yra skaitymo dešinėje, pradedant apatiniame dešiniajame kampe, pradedant eilute, kuria seks likusios kortelės. Ši korta yra patarimas, į kurį reikia atsižvelgti į viską, kas vyksta karantino gyvenime. Šių nurodymų laikymasis padės kverantui pasisekti.

(8) 8-oji korta dedama virš 7-osios, sukuriant eilutę, nukreiptą į viršų. Ši korta reprezentuoja išorinį poveikį, kuris šiuo metu supa kverantą. Tai gali pasireikšti vertinant žmones arba įvykius, kurių jie tiesiog nekontroliuoja.

(9) 9-oji korta yra virš 8-osios eilutėje ir atspindi karantino viltis ir baimes. Tai viena iš sunkiausiai iššifruojamų pozicijų pirmiausia todėl, kad kartais mes nelabai suvokiame, ko bijome. Galbūt norėsite nupiešti paaiškinimo kortelę, jei nežinote, ką ši kortelė jums reiškia.

(10) 10-oji korta yra galutinio rezultato kortelė. Ši kortelė parodo, kur juda karanto padėtis ir kaip problema bus išspręsta, atsižvelgiant į veiksmus, kuriuos kortelės nurodė jiems atlikti. Jei rezultatas nėra geras, atminkite, kad kortos sako, kad jei jūsų dabartinėse situacijose niekas nepasikeis, taip viskas ir pasibaigs. Tačiau jūs visada turite galią pagerinti savo aplinkybes, kad pakeistumėte rezultatą. Vykdykite kortelių patarimus.

Parašykite komentarą