Kietos ausys Reikšmė | Išmokite skaityti kinų veidą

Kai galvojame apie skirtumus su kietomis ausimis, reikia atsižvelgti į tai, kad jos yra tvirtesnės ir kietesnės, palyginti su minkštesnėmis ausimis.

Tai yra tokia ausies tekstūra, kurios tikroji ausies forma lengvai nesilenkia ir gali sukelti skausmą, jei stipriai sulenkiama. Žinoma, kad tie, kurių ausys yra kietos, turi labai tvirtus įsitikinimus, gali būti matomi, užsispyrę ar net šiek tiek valdingi ir organizuoti.

Taip yra dėl to, kad jų ausys yra reikšmingas mūsų žmonių tipo rodiklis, o šiuo atveju „kieta“ ausis dažniausiai nurodo žmogų, kuris iš prigimties yra griežtesnis, tą, kuris iš tikrųjų gali būti stiprus. ir patikimas žmogus gyvenime, nuo kurio daugelis linkę priklausyti.

Jie yra organizatoriai, varžovai. Jie gali būti per daug savininkiški tam tikruose taškuose ir gali būti panašūs į Taureaną Zodiake. Labai tikėtina, kad vienas iš ištikimiausių žmonių žmogaus gyvenime, galintis mylėti gilią ir gailestingą meilę, bet nebūtinai žmogus, kuris gali pasilenkti ar pasikeisti pagal užgaidą, o tai gali būti problematiška, jei jų partneriai yra labiau „nerūpestingi“.

Žmogus su kietomis ausimis yra labiau asmenybės tipas, kuriam patinka kasdienybė, pica kiekvieną penktadienį jau 10 metų. Kitoks nuotykis jiems gali būti įdomus, tačiau jie bus labai įsitempę, kai viskas pasikeičia atsitiktinai, todėl apie tai verta pagalvoti, jei esate žmogus su kietomis ausimis arba su kietas ausis turinčiu asmeniu. bruožai labai priklauso nuo to, kas jie yra kaip asmenybė.

Asmenys, turintys kietas ausis, yra labai nepriklausomi, kol įsimyli, o tada gali būti prikibę ir nenorėti keisti savo kasdienybės. Tam tikra prasme jie asimiliuoja tuos, kurie jiems rūpi, į savo kasdienybę ir tada sugeba išlaikyti savotišką lūkestį, kad šios rutinos visada turėtų būti laikomasi.

Rutina iš tikrųjų nėra tai, kuo reikia pasinaudoti, rutina gali būti puiki finansiniam stabilumui ir sveikiems bei produktyviems santykiams, ir taip yra visų pirma todėl, kad žmogus, turintis kietas ausis, bus tas, kuris nuoširdžiai pasakys, ką galvoja ar kaip jie jaučia, ar tai reikš, kad skirtumus pavyks išspręsti.

Kai žmogus su kietomis ausimis yra įsimylėjęs, jis padarys viską, ką gali, kad apsaugotų santykių struktūrą ir nuolatinį stabilumą, todėl, nepaisant visų šansų, jie dažniausiai yra viena romantiškiausių ausų formų, kurias žino šis autorius.

Taip yra todėl, kad meilė nebūtinai lengvai ateina žmogui, turinčiam kietas ausis, taigi, kai jie turi laisvę mylėti arba sutiko žmogų, kuriam sekasi per daug suplanuotais ir suplanuotais būdais, jie gali jaustis daug laimės ir saugumo. ir padarys viską, ką gali, kad užtikrintų, jog tai tęstųsi, todėl romantika ilgainiui taps labai įmanoma ir tam tikra prasme iš stabilumo kyla džiaugsmingas nuolatinio romantiško bendravimo medus.

Parašykite komentarą