Klounas žuvis / Anemone Fish simbolika Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Žuvys klounas kaip nuostabus totemas, kurį reikia duoti. Šio gyvūno totemo pamoka apima savo aukštesniojo „aš“ supratimą.

Žuvys klounas yra sutelktas į tai, kaip žmogus mokosi ir auga. Tai padeda mūsų gyvenimo ieškojimams. Vienas dalykas, kurį turite žinoti, yra tai, kad šis gyvūno totemas padės jums gyvenime. Sužinokime daugiau apie šią žuvį. Žuvys klounai yra įprastos geltonos, rausvos, oranžinės arba juodos spalvos ir daugumoje jų yra baltos juostos ar dėmės. Jų dydis siekia nuo dešimties iki septyniolikos centimetrų.

Jie daugiausia gyvena šiltuose Ramiojo ir Indijos vandenynų vandenyse, taip pat Didžiajame barjeriniame rife ir Raudonojoje jūroje. Jie yra visaėdžiai ir minta mažais bestuburiais iš jūros vandenų. Gamtoje jie taip pat minta planktonu, dumbliais, moliuskais, misidėmis, dygliakojomis, lygiakojais, zooplanktonu ir vėžiagyviais. Jie taip pat valgo nesuvirškintą maistą iš savo šeimininkų anemonų. Jie yra nuoseklūs hermafroditai, nes gali gimti kaip patinai, augti kaip patinai, bet subręsti kaip patelės.

Žuvys klounai arba anemonės yra svarbūs dvasių vadovai, nes jų dvasinis vadovavimas yra kūrimas, išmintis, žinios ir mokymai, kurie gali būti naudingi įveikiant iššūkius pasaulyje. Žuvies klounas / anemoninė žuvis išmintis apima: grožio panaudojimą kaip kamufliažas, gebėjimą pasislėpti pavojingose ​​situacijose, gebėjimą judėti priešams judant, nuodų transmutaciją ir gynybą.

Žuvys klounai arba anemonės naudoja kamufliažą, o tai simboliškai reiškia kažką gero, kad paslėptume blogus dalykus, kuriuos galime turėti – arba tiesiog neigiamus gyvenimo bruožus. Tie, kuriems žuvis klounas ar anemonė buvo išsiųsti kaip gyvūnų totemas, linkę slėpti savo silpnybes, todėl maskuojasi nuo neigiamų reakcijų. Jie gali atrodyti puikiai iš išorės, bet viduje jų veiksmai ir charakteris gali būti sudėtingi.

Tie, kurių totemas yra žuvis klounas ar anemone, taip pat linkę slėptis pavojingose ​​situacijose. Jie slepiasi nuo pavojų pavojingose ​​situacijose. Niekas šiame pasaulyje nėra pavojaus įrodymas. Visi esame linkę susidurti su sudėtingomis situacijomis, kurių turėtume vengti.

Mes galime judėti taip, kaip juda mūsų priešai. Kai yra priešas, visada turėtume pasitraukti, kad nepatektume į pavojų. Tie, kurie turi klouno žuvies ar anemono žuvies galią, dažniausiai pasitraukia nuo priešo, o ne atsigręžia į priešą. Paprastai stengiamasi kiek įmanoma išvengti konfrontacijos. Jie mieliau vengia savo priešų, užuot tiesioginę konfrontaciją.

Tie, kurių gyvūnų totemas yra anemonas ar klounas, dažniausiai gina savo grožį. Jie gali naudoti įvairias priemones, kad visą gyvenimą išliktų gražūs ir geros sveikatos.

Žuvys klounas / Anemone Fish pasirodo kaip dvasios vadovas

  • Turite mokėti pasislėpti pavojingose ​​situacijose.
  • Turite mokėti judėti, kai juda jūsų priešai.
  • Jūs turite turėti savo asmeninį gyvenimą.
  • Grožį reikia panaudoti gynybai.
  • Turite gerai subalansuoti savo gyvenimą.

Paskambinkite Klounas Žuvys / Anemone Fish kaip dvasios vadovas, kai

  • Reikia slėptis nuo priešų.
  • Turite judėti taip, kaip juda jūsų priešai.
  • Turite suprasti nuodų transmutaciją.
  • Turite pereiti į kitą savo gyvenimo lygį.
  • Turite suprasti grožio pavojų.

Parašykite komentarą