Kodėl žmonės nešioja žiedus: Chiromantijos iliustruotas vadovas

Chiromantijoje žiedai laikomi galingais įtaisais, kurie naudojami siekiant padidinti pradines rankos galias.

Jei manipuliuojate rankos simboliais, galite manipuliuoti realia gyvenimo realybe. Žiedų nešiojimas siunčia pasąmoningą signalą manipuliuoti linkusiu pasauliu.

Yra žmonių, kurie nešioja žiedus vien tam, kad pasiūlytų sau unikalų emocinio saugumo sluoksnį.

Nešioti žiedą ant smiliaus reiškia žmogaus ambicijų stiprinimą, o žiedo nešiojimas ant vidurinio piršto yra materializmo simbolis.

Žinoma, dauguma žmonių nešioja žiedus ant savo bevardžio piršto, tačiau yra keletas kitų, kurie juos nešioja ant skirtingų pirštų, ir jie turi daugybę reikšmių.

Nešioti žiedą ant nykščio tai gali reikšti kūrybinį ir emocinį nusivylimą. Jei žmogus mūvi žiedą ant vidurinio piršto, tai parodys jo problemas seksualiai išreikšti save.

Jei rankoje yra tik vienas žiedas, žmogus yra laimingas ir patenkintas ir paprastai yra teigiamas ženklas, jei dėvėtojas turi auksinį žiedą ant dviejų pirštų, tai gali būti neigiama ir reiškia, kad dėvėtojui ateityje bus sunku bendrauti su kitais.

Žiedas, susijęs su vedybomis, rodo meilę ir įsipareigojimą. Žiedai senovėje buvo susiję su žmogaus turtu. Šiais laikais žiedas yra tiesiog rankų puošybos simbolis.

Parašykite komentarą