Kraujažolės žiedai: žolė reikšmė | Auntyflo.com

Kraujažolės auga visame pasaulyje ir daugelį amžių buvo naudojamos kaip žolė.

Auga visur, atviruose laukuose, ganyklose, pievose, bėgių pakraščiuose ir kituose. Kraujažolės augalas užauga iki vieno kiemo aukščio.

Kraujažolės gėlės padės

  • Sumažinti uždegimus.
  • Numalšinti karščiavimą.
  • Skatinti kraujotakos sistemą.
  • Išgydyti patinusius vidaus organus.
  • Pašalinkite iš organizmo toksinus ir šilumą.

Naudojimas medicinoje

Iš kraujažolės gėlės gaunami aliejai, turintys daugybę esminių antiseptinių ir priešuždegiminių savybių. Dėl to kraujažolės gėlės yra patikimos gydant įvairias ligas ir daugelį metų atleidžia nuo kelių ligų. Jis padeda atkurti kūno audinius dėl jį sudarančių dervų. Kita vertus, dėl dervos savybių jis yra labai patikimas, kai naudojamas išoriškai, gydant odą, kurioje yra įpjovimų, įbrėžimų, opų, uždegimų ir nudegimų.

Jis gali būti vartojamas norint sukelti norą valgyti, pagerinti virškinimą ir maistinių medžiagų įsisavinimą į kraują, kad jos pasiskirstytų organizme. Kraujažolės pasižymi sutraukiančiomis savybėmis, todėl veiksmingai stabdo dizenteriją, mažina viduriavimą ir pašalina kraujavimą iš sistemos. Gėlių ekstraktas taip pat padės išgydyti visas kitas sistemos infekcijas ir patinusius organus, pavyzdžiui, enterito ir gastrito atvejus. Jis pagyvina kepenis dėl savo kartumo. Be to, kraujažolė malšina mėšlungį ar spazmus, kurie atsiranda dėl prasto virškinimo, įtampos, nervinės dispepsijos ir diskomforto virškinimo trakte. Kraujažolė taip pat gydys nuo karščiavimo, gerklės skausmo, peršalimo ir gripo. Kitas puikus kraujažolės panaudojimas yra pagalba pašalinti iš organizmo toksinus.

Magiškas panaudojimas

Magiškame pasaulyje kraujažolės gėlės ilgą laiką buvo laikomos sėkmę atnešančiomis. Tarp reikšmingiausių kraujažolių vartotojų yra kinai, tradicinėje būrimo sistemoje geriau žinomos kaip I Ching, kai išvertus paprasčiausiai reiškia Pokyčių knyga. Tačiau gėlių naudojimas buvo populiarus ir kitose pasaulio šalyse.

Ankstesni Europos astrologai kraujažolės gėlę siejo su karo dievu Marsu. Nuo tada geltoni augalo žiedai buvo vertinami už tai, kad suteikdavo nešiotojui nepakartojamą įžūlumą ir nepaprastą apsaugą nuo prakeikimo ar sužeidimo. Nuo to laiko praktika devynis kartus surašyti savo baimes baltame lape šalia savo vardo, o po to nešioti popierių geltoname odiniame maiše leidžia jas įveikti meistriškai, sėkme ir drąsiai.

Parašykite komentarą