Kriauklės kiautas: prietarų žodynas | Auntyflo.com

Kriauklių kriauklių ragus kai kas laikė ragais – jais būdavo pučiama tris kartus per dieną: ryte, vidurdienį ir vakare. Indijoje, Tibete ir kitose šalyse, kur praktikuojamas budizmas, kriauklė vertinama kaip magijos žavesys, jis orientuotas į oratoriją, mokymąsi, apsaugą, sėkmę ir turtus.

Kadangi kriauklės kriauklės buvo naudojamos kaip dabartinė visų pirmykščių Rytų tautų moneta, tai neabejotinai paskatino juos naudoti kaip žavesį, siekiant atnešti gerovę. Kriauklės kriauklė taip pat yra viena iš aštuonių Budos emblemų, kurios visos naudojamos kaip talismanai.

Juos sudaro įstatymo ratas, kriauklė, laimės diagrama, auksinė žuvelė, skėtis, vaza, lotosas ir pergalės trimitas. Kriauklės kiautas visada buvo laikomas nesėkme, jei rastas namuose. Daugelis žmonių laikė šį kiautą už savo namų, kad jūra liktų lauke. Kita vertus, šis apvalkalas suteikia drąsos ir sėkmės nusišypsoti tiems, kuriems ji priklauso. Prietarai aplink apvalkalą siekia daugelį metų. Jei pažiūrėtume į anglų prietarus, kriauklė parduoti buvo pakabinta ant arklio nosies, nes jie buvo laikomi arklidėse.

Kas yra karalienės kriauklė?

Haityje karalienės kriauklė yra labai masyvi, graži suaugusių kriauklė. Jis taip pat žinomas kaip „rožinė kriauklė“, o Prancūzijoje žinoma kaip „le strobe“. Karalienės kriauklė paprastai aptinkama šiltuose sekliuose vandenyse, pievose, smėlio lygumose ir pakrantės pievose. Jie žinomi kaip žolėdžiai ir valgo dumblius. Karalienės kriauklė yra didesnė už „įprastą“ kriauklę. Ir šis apvalkalas naudojamas kaip pučiamieji instrumentai, pučiant viduje kaip ragas ar trimitas. Haitiečiai tiki, kad karalienės kriauklė reiškia: laisvę, jėgą ir būti laisvam nuo vergų! Karalienės kriauklė paprastai aptinkama Atlanto vandenyne ir paprastai jas šildo aštuonkojai, krabai ir omarai.

Kriauklių kiautų ragai – kaip jie naudojami?

Taip buvo siekiama apsaugoti arklius nuo blogio. Jei pažiūrėtume į prancūzų prietarus dėl šio kiauto, Žemutinėje Bretanėje yra istorija apie didžiulius laivus, kuriuose buvo didžiuliai milžiniški žmonės. Užsakymai laive buvo perduodami didžiuliais kriauklėmis, nes triukšmas atsimušdavo ir girdimasis mylių atstumu. Kriauklė, jei rožinė, yra sėkmės ženklas. Dabar pažvelkime į šį apvalkalą plačiau. Pirmą kartą kriauklė buvo rasta prieš 3000 metų ir yra gilių įrodymų, kad tuo metu kiautai buvo minkštos tekstūros. Kriauklės dažnai buvo naudojamos maisto ruošimui ar pakabučiams.

Šios kriauklės paprastai randamos Karibų jūros vandenyje, sekliuose vandenyse po koralų rifais. Karalienė kriauklė minta dumbliais ir jūržolėmis.

Dauguma žmonių šių kriauklių medžioja naktį, kai viduje esantys padarai maitinasi. Dieną kriauklės patenka giliai į žemę. Lukšte yra kriauklė, kuri yra puikus baltymas ir afrodiziakas. Populiariausias patiekalas iš mėsos, esančios šiame lukšte, yra sriuba arba salotos. Deja, kriauklė dabar yra pavojuje, nes žmonės medžiojo kiautą, kad galėtų parduoti kitiems.

Grįžtant prie tradicijų, istoriškai kriauklė buvo paminėta knygoje, žinomoje kaip „šio pasaulio karalystė“, ji buvo naudojama perspėjant Haičio kaimo gyventojus, kad vergai turi susiburti kovoti. Ragas paprastai buvo pagamintas iš apvalkalo nuimant viršutinę dalį. Taigi žmonės kalbėtų į apvalkalą ir būtų galingas mikrofonas. Floridoje šiam apvalkalui iškilo pavojus. Priežastis ta, kad jie nuima per daug derliaus. Siekiant užtikrinti, kad kriauklė išliktų, buvo imtasi daug veiksmų.

Parašykite komentarą