Laukinio šuns dvasinė prasmė ir aiškinimas

Afrikos laukinis šuo kartais gali būti dvasinis ženklas. Šis šuo taip pat žinomas kaip nudažytas vilkas arba medžioklinis šuo. Dvasiškai Afrikos laukinis šuo gali reikšti įvairinimą, pasislėpimą ir bendravimą. Kailis yra šerinis, o tai reiškia, kad turėtumėte apsisaugoti, jei šis šuo pasirodys jūsų vizijose. „Laukinis šuo“ yra antras pagal dydį laukinis šuo pasaulyje; jis sveria apie 18–36 kg, o matmenys yra maždaug 42–74 coliai (įskaitant uodegą), jei jūs čia, norėdami suprasti dvasinę prasmę, tada esate tinkamoje vietoje.

Yra nedidelis skirtumas tarp vyrų ir moterų rūšių, ypač jų kaukolės srityje. Patinai iš esmės turi didesnį skeleto rėmą nei patelės. Šio padaro įkandimas yra mirtinas nei garsiojo Tasmanijos velnio įkandimas. Galima sakyti, kad jų įkandimas didesnis nei žievė. Jie dažnai neduoda pakankamai įspėjimų prieš atakuodami. Dėl šios priežasties laukinis šuo dažnai siejamas su per daug savininkiškumu ir pernelyg agresyviu. Kartais laukinis šuo yra per daug valdingo simbolis.

Jei esate vaizduojamas kaip laukinis šuo, kartais galite pamatyti save dvasinio gyvūno šešėlyje ir galbūt norėsite įvertinti savo elgesį. Jei esate per daug valdingas, greičiausiai tai jums nebus naudinga. Laukiniai šunys dažnai numalšinami ir tai yra simbolis, kad dėl savo veiksmų galite patekti į bėdą.

Jei laukinis šuo jus saugo, tai gali būti ženklas, kad kažkas jus per daug valdo ir jums reikia apsaugos. Senovės Australijoje vietinės gentys laikė šį padarą, kad demonas nepatektų į jų stovyklą. Buvo tikima, kad šie padarai gali matyti požemį, tačiau tuo pat metu jie taip pat mano, kad būtybe negalima pasitikėti. Taip yra dėl legendos apie du laukinius šunis, kurie atsiėmė prizą už save ir už tai nubausti.

Teigiama, kad Lotynų Amerikoje šie gyvūnai yra pomirtinio gyvenimo vadovas. Jie sakė, kad ši būtybė nuves sielas į didelį vandens telkinį; žmonės, kurie su jais blogai elgėsi, bus nukreipti netinkamu keliu ir bus amžiams pasiklydę už pomirtinio gyvenimo.

Taip pat buvo manoma, kad laukinis šuo įnešė ugnį majams. Actekų žaibo ir ugnies Dievas buvo didelis žmogus, pavaizduotas šuns atvaizde.

Laukinis šuo gali simbolizuoti, kad per daug atiduodate ir nieko nepasiliekate sau. Jūs visada teikiate pirmenybę savo draugams, o ne sau ir savo šeimai. Žinokite savo prioritetus; turite suprasti, kad dienos pabaigoje visada grįšite pas savo šeimą. Paanalizuokite: ar jie vis tiek bus jūsų draugai, jei ateis diena, kai nebeturėsite ką duoti?

Laukiniai šunys nori išmokyti mus turėti planą į priekį, nesvarbu, ar tai būtų didelė šeimos šventė, ar planas ateičiai, visada geriau turėti konkretų ir padorų planą, kuris jus nukreiptų jūsų kelyje. Taip viskas bus tobulesnė ir daug lengviau.

Be to, ši būtybė mums liepia bausti už kažkieno skriaudas, nebūtinai atkeršyti, bet to užtenka, kad suprastų, jog padarė klaidą ir įskaudino tave. Daiktų ignoravimas ir nesusipratimų praleidimas ateityje gali pridaryti daugiau žalos.

Šis šuo taip pat yra nuolatinis priminimas, kad mes visada galime išgydyti ar pagerinti savo šeimos santykius, sutvarkyti reikalus ir pašalinti visus nesusipratimus, kad dar labiau sustiprintume šeimos ryšius.

Pastebėkite panašumus tarp laukinių šunų patinų ir patelių? Tai reiškia, kad mes taip pat turime žiūrėti vienas į kitą taip, kaip mylime save. Asmens grožis neapsiriboja seksualiniais pomėgiais, rase ir kultūra.

Na, o koks patarimas. Stenkitės nesmerkti ko nors pagal jo išvaizdą ar socialinę padėtį; kieno nors svarba yra daug gilesnė už tai. Tikimės, kad tai padės!

Laukinis šuo pasirodo kaip dvasios vadovas, kai

  • Jūs griežtai vertinate kitus žmones.
  • Jūs nesate ištikimas sau.
  • Norint atsikratyti gilių emocijų, reikia kūrybinių galimybių.
  • Esate apimtas pykčio ar pykčio.
  • Jūs negalite įveikti praeities.
  • Jūs nematote žmonių tokių, kokie jie yra iš tikrųjų.
  • Jūsų gyvenime reikia stiprios apsaugos.

Pasikvieskite laukinį šunį kaip dvasinį vadovą

  • Turite būti stiprūs arba apsaugoti.
  • Jūs turite atsispirti kitiems.
  • Turite mesti iššūkį kitam.

Parašykite komentarą