Lazdelių karalius ir septynių lazdelių derinys

Šių dviejų kortų derinys yra tiesos apribojimas. Kyla konfliktas ir tai gali reikšti, kad kažkas užtvirtina kliūtis. Lazdelių karalius yra pasitikintis savimi ir įsitikinimas, kad jie pasielgė teisingai, jis nesiblaško ir apsisprendė. Jei klausimas yra apie jausmus arba susijęs su meile, tai gali reikšti, kad karalius ginsis, jie atsitrauks arba puls.

Lazdelių karalius yra puikus žavesys ir niekada neatrodo silpnas ir nesielgia be tyčios. Karalius turi pranašumą situacijoje ir jo protas yra apsisprendęs. Korta taip pat rodo, kad dabartinė padėtis nebus įkalta į akmenį, tačiau ją pakeisti turi šiltas, pasitikintis karalius. Jis kontroliuoja įvykius ir situaciją. Nieko negalima padaryti, kad tai pakeistų. Kalbant apie veiksmus, šie du kartu gali reikšti, kad turite apginti tai, ką turite, tačiau septyni gali parodyti, kad tai bus sunkus darbas. Tai gali reikšti, kad jūsų statusas turi būti apsaugotas, o jausmai slepiami.

Lazdelių karalius ir septynių lazdelių kombinuota meilė

Šios dvi kortos meilės skaitymuose yra apie nemalonią situaciją, kuri materializavosi ir karaliaus protas apsisprendė. Lazdelių karalius neparodo savo tikrųjų jausmų, o septynios lazdelės rodo, kad kyla ginčų, iš esmės dėmesys sutelkiamas į išlikimą ir savigynos veiksmą. Lazdelių karalius taip pat gali nurodyti, kad ši situacija turi didesnį aspektą, nei žinote. Tai taip pat susiję su subrendusiu žmogumi sakyti vieną dalyką ir daryti kitą.

Lazdelių karalius ir septynių lazdelių kombinacijos jausmai

Kaip jausmai, šie kortų deriniai gali reikšti, kad kažkas jaučiasi gynybiškai ir „stojasi“ prieš kažką, kas negerai. Gali būti, kad meilė yra pasiūloma, o jos nepriimama, o karalius yra įsitikinęs savo sprendimu užmegzti santykius.

Lazdelių karalius ir septynių lazdelių kombinuoti veiksmai

Būsimų veiksmų pozicijoje šios dvi kortos kartu gali reikšti, kad karalius pajudės į kampą ir negalės išeiti iš situacijos. Pavyzdžiui, jei karalius nutrauktų santykius, jam dėl savo ego būtų sunku grįžti į tuos santykius. Patarimui kortų derinys gali reikšti, kad laikas būti užsispyrusiam, gintis ir kovoti už tai, ko nori.

Lazdelių karalius ir septynių lazdelių atvirkštinis derinys

Aistros gali būti sutelktos į naikinimą ir gynybą, jei šie du dalykai bus pakeisti. Tai gali reikšti, kad aistra eina neigiama linkme ir kad energija užblokuota. Energija mažėja, o ego ir pasididžiavimas prasiskverbs į priekį. Iš esmės tai yra mano būdas arba greitkelio tipo pozicija.

Parašykite komentarą