M raidė: Grafologija: išsamios asmeninės prognozės

Raidė „m“ yra panaši į raidę „w“.

Didžioji raidė „M” arba mažoji raidė „m” reiškia savimonę. Tikimasi, kad žmogus bijo pajuokos, jei statybose bus aukščiausia trečia kupra.

Visos kauburėlės turi skirtingą reikšmę ir jas ištyrę suteiksite įžvalgų.

„m“ raidės kupros

  • Sakoma, kad ši pirmoji kupra reprezentuoja save.
  • Antroji kupra yra šeimos narys ir artimi draugai.
  • Trečioji šakelė reprezentuoja kitus rašytojo aplinkos asmenis.

visiškai lygus m kuprų grafologija

Tobulai vienodos „m“ kupros

Jei visi trys kauburiai yra vienodo aukščio ir potėpiai pasiskirstę tolygiai, tai žmogus suprantamas patenkintas ir turi vidinę pusiausvyrą. Žmonės, kurie puikiai rašo „m“, gali atlaikyti didelį pasiaukojimą ir discipliną, todėl gali nepaisyti savo sveikatos ir gerovės.

raidės m aukštis didėja grafologija

Raidės „m“ aukštis didėja

Kai „m“ aukštis didėja taip, kad trečioji kauburė būtų aukštesnė už kitas. Šie žmonės visada pirmenybę teikia kitiems. Paprastai jiems sunku naujoje aplinkoje ir nejauku naujų žmonių kompanijoje. Atidžiai prižiūrimi jie jaučiasi neramiai ir jiems sunku šioje situacijoje duoti viską, ką gali.

sujungė m raidę grafologiją

Sujungta raidė „m”

Jei rašant raidė „m” yra sujungta su kitomis raidėmis, tai reiškia, kad tokio tipo žmogus yra gimęs instruktorius patarėjas, guru, vadovas, treneris, ekspertas, kurio dėmesys sutelkiamas į sėkmę. Jei jie norėtų ištirti savo kūrybinį potencialą, juos gali patraukti karjera, padedanti kitiems, arba jie mėgsta tyrinėti dvasingumą, juos gali patraukti religijos ar filosofijos karjera.

trečioji m kupra yra aukštesnė grafologija

Trečias „m” kaulas yra aukštesnis

Kai pirmieji du kuprai yra vienodo aukščio, o trečiasis aukštesnis, tada save lygiai laikosi su šeima ir artimais giminaičiais, tačiau pasiduoda, kai jį supa kitų autoritetas.

m raidės aukštis mažėja grafologija

Raidės „m“ aukštis mažėja

Kai nustatoma, kad M raidės aukštis mažėja, šie žmonės mano, kad yra pranašesni už šeimą, draugus ir visuomenę apskritai.

M turi aukštą insulto grafologiją

Raidė „m“ yra aukštai žemyn

Kai M raidė parašyta labai aukštu brūkšniu žemyn, tai yra didelio ego ir reiklaus charakterio požymis. Tokie asmenys yra autoritetingi, perdėtai išdidūs ir labai arogantiški. Tokie asmenys pirmiausia kelia savo rūpesčius ir per daug reikalauja iš kitų laiko ir pastangų.

Parašykite komentarą