Mažos ir vandeningos akys Reikšmė | Išmokite skaityti kinų veidą

Mažos akys turi savo prasmę ir jausmą, todėl galbūt norėsite tai išsiaiškinti ir apie šio tipo akis.

Mažos ir ašarojančios akys yra sudėtinga problema, dėl kurios tipiškas mažų akių žmogus tampa emocingesnis ir jautresnis. Mažų akių žmonės paprastai elgiasi logiškai ir glaustai, o kai į mišinį įtraukiate ašarojančios akies emocinę kokybę, kyla painiava, o rezultatus gali būti sunku nustatyti! Mažų ir ašarojančių akių žmogus turi problemų dėl savo emocijų išraiškos, nors gali jas giliai jausti.

Jų logiškas protas neleidžia paslėpti jautrumo, kurį jie jaučia, todėl jie dažnai gali nuslopinti savo jausmus. Kai jie patiria pernelyg didelį stresą arba patenka į situaciją, jie linkę palūžti arba nerimauti.

Žmonės su mažomis ir ašarojančiomis akimis yra linkę į nerimo priepuolius, nes jiems sunku išreikšti savo emocijas, o tai derinama su imlumu kitiems žmonėms. Jie puikiai vertina charakterį ir gali atimti mažus ar subtilius kūno kalbos gestus, tačiau taip pat yra linkę per daug galvoti.

Mažiausios užuominos ves juos į laukinių žąsų išvadų vaikymąsi. Galų gale jie turi protingumo atsiverti, bet pradėję kalbėti apie emocijas, jie mikčioja, prieštaraus sau arba kalbės tyliai, beveik iki tol, kol nebus nuoseklūs.

Mažos ir ašarojančios akys rodo aukšto intelekto žmones, o rašymas dažnai yra jų aistra. Jie taip pat iš prigimties gerai valdo skaičius ir tai gali jiems padėti švietimo srityje. Jie sugeba atlikti užduotis, kurios sukelia nusivylimą, o pasikartojimas leidžia pamiršti savo jausmus ir kibti į darbą abiem kojomis.

Jie puikiai susidoroja su skaičiais ir įprastu darbu, dažnai puikiai atlieka smulkias užduotis arba atkreipia dėmesį į smulkmenas. Dėl šios priežasties jie yra geri buhalteriai, duomenų analitikai ir politikos ar tyrimų ekspertai.

Bendrauti su žmonėmis nėra taip lengva, nes žmonės nėra abstraktūs, o žmonės situacijose įneša naujų emocinių aspektų. Santykiuose jie paprastai yra nenuoseklūs ir gali būti netikri dėl savo jausmų kitiems žmonėms.

Nors juos trauks intelekto tipai, panašūs į jų prigimtį, dėl vandeningo jų prigimties intelektualams bus sunku juos suprasti, nes jie nėra tokie iškirpti ir sausi. Negerėja tai, kad jiems sunku išreikšti, ko iš tikrųjų nori iš santykių arba kaip jaučiasi! Kai jie yra atstumti, jie dažnai atsitraukia. Jiems taip pat sunku išsiskirti ir jiems bus sunku paleisti prarastą meilę, nes jiems sunku grįžti į žaidimą.

Tačiau jų protas ir širdis yra kantrūs. Jiems prireikia laiko, kad įsimylėtų, bet kai tai pavyksta, jie greitai susitvarko su rutina, o ilgas pasimatymų scenarijus gali lengvai baigtis audringais sužadėtuvėmis. Kai jie visiškai įsitrauks į emocinę pastangą, jie tęs tuo pačiu keliu.

Dėl šios priežasties jie tampa ištikimais draugais ir meilužiais. Tai žmonės, kuriais galite pasitikėti, jei leisite jiems laiko sušilti.

Parašykite komentarą