Meditacija Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Praktika apversti protą, kad būtų atkreiptas dėmesys į vidinę tylą, o ne į išorinį chaosą.

Kitos meditacijos formos sutelkia dėmesį į išorinį chaosą. Ši praktika priimta beveik visose religijose, tačiau labiausiai skatinama budizme.

Pagonybėje meditacija naudojama dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių ją naudoja kitos religijos, tačiau ji taip pat turi vietą ritualuose, siekiant išvalyti protą prieš atliekant magiją, taip pat sutelkti energiją į tam tikrą objektą ar užduotį.

Vadovaujamos meditacijos taip pat taikomos tiems, kurie siekia pagerinti savo astralinį (žr. – ASTRAL) buvimą.

Meditacija ir jos privalumai

Yra žinoma, kad meditacija yra būdas pakeisti protą. Tai praktika, kuri išplito visame pasaulyje ir dabar praktikuojama visur, o ne tik vienuolyno salėse. Medituodami žmonės gali paversti savo užimtą gyvenimą gaiviu ir ramiu. Esant įtemptam gyvenimo būdui, kuris liudija visur, meditacija keletą minučių kiekvieną dieną gali suteikti praktikuojančiam žmogui energijos, kad jis galėtų rasti energijos tęsti kasdienę veiklą.

Kodėl medituoti

Sakoma, kad meditacija yra šviesa visiems žmonėms, nes ji gali surišti kiekvieną žmogų vienas su kitu ir su išoriniu pasauliu. Ji yra humanistinė ir socialinė, o kiekvienas praktikuojantis asmuo yra susietas per vienas kito mokymo programą. Dėl šiuolaikinio pasaulio sudėtingumo viskas tampa netvarkinga ir sudėtinga, todėl žmonės turi ieškoti jėgos per meditaciją, kuri gali nuraminti jų kūną ir protą. Gyvenimo tempą paspartino pasaulinė modernizacijos banga ir taip didėjo gamyba, o tai įkvėpė žmonėms malonumų troškimą. Technologijos privertė žmones neturėti laiko atsipalaiduoti, nes jie nuolat užsiima veikla, kad užsidirbtų pragyvenimui ir nelieka laiko sau. Žodis praradimas ir niekis dabar yra paplitęs šiuolaikinėje eroje. Todėl manoma, kad meditacija yra geriausias vaistas, galintis ištaisyti kūnui ir sielai daromą prievartą.

Meditacijos požiūris

Kai žmogus nusprendžia medituoti, jis neturėtų būti skirtas tik sau. Jie skatinami nebūti egoistais ir nori tik išlaisvinti save. Taigi, prieš pradedant meditaciją, reikia laikytis kelių reikalavimų:

  • Manoma, kad reikia kontempliuoti, apmąstant save ir pažvelgus į jų elgesį
  • Manoma, kad žmogus turi tobulėti ir nuolat tobulėti
  • Manoma, kad žmogus turi augti nežiūrėdamas į save
  • Reikia nesikoncentruoti į praeities nesėkmes ir gyvenimo sėkmes

Ką daryti

Kai žmogus eina į salę pradėti praktikos, jis turėtų atidėti visus kasdienius savo proto reikalus. Turi būti griežtai laikomasi salės, kurioje turi vykti meditacija, nuostatų ir taisyklių; ir niekam neleidžiama sulenkti taisyklių pagal savo interesus.

Empatiškas protas turėtų būti ugdomas, nes empatiškas žmogus iš prigimties paprastai yra švelnus ir jam labai lengva įsitraukti į gilią meditaciją. Praktikuojančiam specialistui patariama susilaikyti nuo bet kokių neteisėtų veiksmų ir susikoncentruoti ties tuo, kas teisinga. Atgailauti už bet kokius, mažus ar didelius, nusižengimus būtina. Ir reikia tikėti ir tikėti, kad jiems tai pavyks ir kad jų mokytojas yra geriausias pasaulyje.

Meditacija naudinga tiek kūnui, tiek sielai.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Prašome paremti mus spausdami like Facebook. Iš anksto dėkoju.

Parašykite komentarą