Mėlyna žvakė reiškia dvasinę prasmę ir interpretaciją

Gydymo rašybos mėlynos žvakės dažniausiai naudojamos gydymui.

Šis burtas skirtas fiziniams negalavimams ir gydymui ir gali būti daromas su kitu asmeniu. Kuo daugiau žmonių bus šiame burte, tuo stipresnis jis bus. Šis burtas ypač tinka gydant po operacijos ar po nelaimingo atsitikimo. Jis taip pat gali būti naudojamas gydant nuo emocinės traumos. Burtai nepalenkia kito valios, todėl jį galima kartoti be neigiamų pasekmių. Ko tau reikia:

  • Šviesiai mėlyna žvakė nuo psichikos sveikatos problemų
  • Tamsiai mėlyna žvakė nuo fizinės sveikatos problemų
  • Pergamento gabalas (pakankamai didelis, kad būtų galima įrašyti asmens vardą)

Pradėkite uždegdami žvakę ir medituodami apie gydomąją mėlynąją energiją, kuri virs žvakės virsta kamuoliuku. Tai gali užtrukti šiek tiek laiko, todėl nepriverskite to daryti. Leiskite šviesai patekti į rutulį ir atsisėskite virš liepsnos. Kai būsite pasiruošę, parašykite asmens, kurį norite išgydyti, vardą, tada uždekite pergamentą ant ugnies.

Atsisėskite ir medituokite apie energiją, nusėdančią ant žmogaus, kurį norite išgydyti, pripildydami jo kūną šilta, ryškia mėlyna energija, kuri jį gydo.

Atlikdami tai dainuokite:

„Gydinančios rankos ir gydanti širdis. Siunčiu šią šviesą (vardui), kad išgydytų juos prireikus. Siųsk jiems šį išgydymą iš manęs (arba mūsų) be jokios žalos.

Tęskite šį giedojimą tol, kol pajusite, kaip gydomoji energija praryja žmogų, kuriam to reikia. Kai būsite pasiruošę, galite išeiti, bet leiskite žvakei sudegti iki galo.

Tiesos ieškojimo burtai

Šiam burtui jums reikės paprastos mėlynos kūginės žvakės ir baltos žvakės. Šis burtas geriausiai tinka su greitai degančiomis žvakėmis ir dėl to bičių vaško žvakės yra idealios. Taip pat galite naudoti kombinuotą žvakę, kurioje yra mėlynos ir baltos spalvos. Šis burtažodis sukurtas tam, kad iš situacijos išmuštų tiesą ir gali būti naudojamas, jei tikitės, kad kažkas jums nesako tiesos arba visos tiesos apie ką nors.

Ko tau reikia

  • Mėlyna žvakė smailėjanti
  • Balta smailėjanti žvakė
  • Franko smilkalų ir miros eterinis aliejus

Prieš uždegant žvakę norisi ją patepti aliejumi. Norėdami tai padaryti, pradėsite nuo vidurio, užtepdami aliejaus ant rodomojo piršto ir nykščio. Pasukite žvakę tarp rankų pagal laikrodžio rodyklę ir įtrinkite žvakę beveik taip, kaip išgręžtumėte skudurą. Padarykite tai tris kartus sakydami sau:

„Laiminu šią žvakę tiesos aliejumi. Aš patepu šią žvakę, kad vadovaučiau tiesai.

Uždekite žvakę (-es) ir pasakykite:

„Mėlynos ir baltos spalvos žvakė iki rytojaus vakaro man parodys tiesą. Atskleiskite man tiesą meluose, kuriuos man pasakė (vardas). Atskleiskite tiesą, ar ji bloga, ar gera. Atskleiskite tiesą, kad galėčiau pamatyti. Tiesa atskleista, taip ir turi būti.

Leiskite žvakei sudegti iki galo. Jūsų tiesa turėtų pasirodyti per 24 valandas. Jei nepasieksite norimo rezultato, gali tekti burti dar vieną ar du kartus, priklausomai nuo apgaulės gilumo. Apgaudinėjantiems partneriams tai gali būti sunku išsiaiškinti. Galbūt norėsite pridėti elementarios tiesos ieškotoją, kuris taip pat atliktų savo darbą. Žr.: darbas su elementu.

Love Abounds Spell

Šis burtas skirtas padėti harmonijai sugrįžti į santykius, buitį ar darbo erdvę. Šis ritualas prašo sulenkti valią ir išgydyti dalyvaujančiųjų širdis, o rezultatams pasiekti gali prireikti laiko. Tačiau su burtais jis duoda puikių rezultatų, kai tai daroma per pilnatį ir trečiadienį ar sekmadienį.

Ko tau reikia

  • Popieriaus lapas
  • Parkeris
  • Mėlyna žvakė

Užrašykite asmenų vardus ant popieriaus lapo ir įsivaizduokite, kad visi šie žmonės sutaria ir laimingesni santykiai. Tai gali būti padaryta jums ir partneriui, šeimos nariams ar draugams. Jei šis burtas skirtas jūsų namams, verta darbus atlikti anksčiau laiko, o tada visą dieną deginti žvakę toje vietoje, kur bus žmonių.

Uždekite žvakę ir pasakykite

„Ši šviečianti šviesa nuves kelią į laimingus laikus tarp čia išvardytų žmonių. Jų bėdos dabar juos nutolina vienas nuo kito, tačiau šis burtas juos priartins. Išgydyk jų galvas ir išgydyk jų širdis. Išvalykite orą, kad meilė, ramybė ir laimė vėl augtų. Mano valia bus įvykdyta su gerais ketinimais ir galiausiai niekam nepakenkiu“.

Uždekite popierių ant ugnies ir leiskite jam sudegti iki pelenų.

Leiskite žvakei degti tol, kol ji pati užges.

Parašykite komentarą