Mėlynosios vėliavos šaknis: Žolelės reikšmė

Mėlynosios vėliavos šaknis taip pat žinoma kaip; vandens vėliava, gyvatės lelija, vėliavinė lelija, fleur-de-lis ir kepenų lelija.

Tai daugiametis augalas, kilęs iš Šiaurės Amerikos ir kartais gali būti supainiotas su vilkdalgiu. Paprastai jis randamas tvenkinių pakraščiuose, pelkėse arba labai sekliame vandenyje. Jo mokslinis pavadinimas yra Iris versicolor, skirtas graikų deivės Iris, vaivorykštės deivės, garbei.

Pagal graikų mitologiją, Iris nuvedė mirusių moterų sielas į Eliziejaus laukus. Graikai tradiciškai sodindavo juos ant moterų kapo, tikėdami, kad deivė rainelė ves moterų sielas.

Mėlyna vėliava bus

  • Padėkite kurti turtus.
  • Saugokite pinigus.

Mėlynosios vėliavos šaknį naudojo Amerikos gentys, gydydami tokias sveikatos ligas kaip katarsas ir diuretikas. Tai žinomas pinigų ištraukimo formulių ar burtų ingredientas. Ji laikoma moteriška pagal lytį ir yra susijusi su Veneros planetos ir vandens stichijos galia. Senovės egiptiečiai tikėjo, kad trys žiedlapiai reiškia tikėjimą, žinias ir narsumą, taip pat laidotuvių šventyklas, kad parodytų pagarbą.

Mėlynosios vėliavos šaknis randama pinigų traukimo magijoje, siekiant sėkmės, atnešti gerovę ir sukurti likimą bei lošėjo sėkmę. Siekdami sėkmingo mišinio, sujunkite mėlynosios vėliavos šaknies galią su turtingais smilkalais ir sudeginkite juos kiekvieną savaitę penktadienį, kad į namus atsineštumėte pinigų. Laikykite visiškai sausą šaknį savo grynųjų pinigų talpykloje ar rankinėje arba galbūt šiek tiek turėkite žalią „mojo“ krepšį. Tai neleis jūsų pinigams baigtis.

Mėlynosios vėliavos šaknį penobskotai naudojo kaip magišką žavesį. Jie sudegino jį savo namuose, kad apsaugotų nuo blogio, ypač nuo ligų demonų. Buvo tikima, kad jis naikina gyvates, ypač barškuočius, padėjo apsisaugoti nuo driežų įkandimų, jo negerti ir nevalgyti sukelia vėmimą.

Tai žinomas pinigų ištraukimo formulių ar burtų ingredientas. Ji laikoma moteriška pagal lytį ir yra susijusi su Veneros planetos ir vandens stichijos galia. Mėlynosios vėliavos šaknis randama pinigų traukimo magijoje, siekiant sėkmės, atnešti gerovę ir sukurti sėkmę bei lošėjų sėkmę. Siekdami sėkmės, sujunkite mėlynosios vėliavos šaknį su turtingais smilkalais ir sudeginkite kiekvieną savaitę penktadienį, kad atsineštumėte pinigų į savo namus. Laikykite visiškai sausą šaknį savo grynųjų pinigų talpykloje arba rankinėje arba įdėkite šiek tiek į žalią „mojo“ maišelį. Tai neleis jūsų pinigams baigtis.

Mėlynosios vėliavos šaknį penobskotai naudojo kaip magišką žavesį. Buvo tikima, kad jis naikina gyvates, ypač barškuočius, padėjo apsisaugoti nuo driežų įkandimų, prašome negerti ir nevalgyti, kad būtų vėmimas.

Parašykite komentarą