NEMOKAMAS Numerologijos skaitymas: numeris Dvylika

Jei gimėte po 12 (dvylikos) gyvenimo keliu, tada gimėte rečiausiais, taip pat galingiausiais ir potencialiai gausiais bei klestėjimo laikais žmonių kūryboje.

Tie, kurie gimė po šiuo ženklu, yra nepaprastai sėkmingi visose pastangose, kurių jie pasirenka. Jei tai būtų Taro, jūs būtumėte laimės ratas, nes sėkmė yra visur aplink jus ir jūs gyvenate palaimingą gyvenimą, kuriame kuo daugiau šansų išnaudosite, tuo daugiau šansų bus jūsų naudai.

Kadangi šis skaičius yra toks pat retas, kaip ir yra, žinoma, kad jam taikomi vadinamieji kraštutinumai. Tai reiškia, kad jūsų gyvenimo darbas bus rasti pusiausvyrą tarp vieno ekstremalaus dalyko ar laiko jūsų gyvenime ir kito. Jūs galite turėti potencialą būti garsiu baleto šokėja, kuri amžiams pakeičia šokio meną, arba galite pasirinkti tapti visiškai nereikšmingu. Viskas priklauso nuo to, kaip žiūrite į savo dabartinę situaciją.

Tačiau jus supančios energijos yra aiškios, kad viską, ko norite, galite gauti, jei pabandysite. Ir jums net nereikia taip stengtis, kaip turėtų stengtis kiti žmonės, kad būtumėte sėkmingi. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nukreipti visus savo pasireiškimo troškimus į savo proto priekį ir tada šaudyti į tą tikslą su visais savo troškimais, tarsi tai būtų lazeris. Darykite tai vėl ir vėl, kol turėsite tai, ko norite. Didžiąją savo gyvenimo dalį vaikštote švelniai, tarsi bandytumėte visa tai pajausti prieš įsipareigodami. Tai tarsi žmogus, kuris visą žiemą neišplaukė maudytis, bet pagaliau atėjo vasara, tačiau jie nesiryžta įlipti į vandenį.

Taigi jie lėtai panardina save, po vieną pirštą. Taip jūsų gyvenimas klostėsi maždaug iki vidurio, kai staiga atsidursite iki tol nematytame gausos lygyje, jei nukreipėte savo dėmesį grynos gausos kryptimi. Esate idealistas, kupinas vizijos. Įkvepiate kitus prisijungti prie jūsų idealizmo, sapnuojančio proto, potencialo. Tai nuostabi jūsų dalis, kurią reikėtų priimti.

Visą savo gyvenimą turėsite leisti sau vystytis, pasilenkti ir keistis bei priimti tai, kas ateina. Turite mokėti prisitaikyti prie jums kylančių iššūkių, kad galėtumėte išmokti išlaikyti savo regėjimą tyrą, net jei jaučiatės numuštas.

Esate praktiškas net ir savo vizionieriškame darbe, todėl politika ir verslo reikalai jums savaime suprantami, ir jūs galite turėti sveiką protą bei matyti viso jus supančio pasaulio grožį.

Nepaisant klestinčios 12-os prigimties, tai taip pat yra vienas iš sunkiausių ženklų tapti motyvuotam. Nelengva žinant, kad gali tiesiog pakilti ir daryti ką nori. Tai gali atrodyti kvaila tiems, kurie turi įdėti daug pastangų.

Tačiau visi turime susidurti su motyvacijos stoka arba sąstingio ar ramybės jausmu. 12 metų taip pat nėra atskirti nuo šio gyvenimo aspekto. Jums, kaip 12 metų, svarbu nustumti į šalį stygiaus jausmą ir priversti save daryti tai, ko norite, kad galėtumėte išnaudoti savo didelį potencialą.

Parašykite komentarą