Nosegay: simbolis arbatos lapų žodyne

Nosegay yra maža gėlė ar puokštė, kuri kam nors dovanojama.

Kaip simbolis, jis reiškia meilę. Jei savo arbatos puodelyje pamatysite nosį, tai rodo, kad meilė tvyro ore. Jei esate vedęs, jūsų sutuoktinis parodys jums meilę, kurios neseniai nepatyrėte. Jei esate vienišas, savo širdyje gausite meilę, kurios nusipelnėte.

Išsami nosegay arbatos lapo simbolio reikšmė

Arbatos puodelio viršus: nosytė ant arbatos puodelio yra ženklas, kad meilė tvyro ore. Jūs turite tai maitinti, išvesdami savo partnerį į nuotykius. Tai leis jums praleisti išskirtinį laiką su jais, kur abu galėsite išreikšti savo džiaugsmą ir baimes. Iš ten galėsite pasveikti ir tapti stipresni, todėl jūsų santykiai pakils vienu laipteliu aukščiau nei buvo. Kai tai pasieksite, tapsite ambasadoriumi, kuris išgelbės tuos, kurie turi problemų dėl savo santykių, naudodami žinias, kurias išmokote per savo patirtį.

Puodelio vidurys: nosis arbatos puodelio viduryje reiškia, kad dabar laikas sunkiai dirbti, kad sukauptumėte turtus, bet labai greitai turėsite pasirūpinti savo meilės gyvenimu. Tai gali priversti jus perduoti savo darbą kam nors kitam.

Kol leidžiate laiką su savo partneriu. Svarbu stengtis palaikyti santykius, nes norite, kad jūsų šeima būtų patogi. Kai šeima bus aprūpinta ir ji bus saugi, jūsų partneris kreipsis į jus prašydamas paguodos. Meilė turi būti ore. Norint įsitikinti, kad meilė tvyro ore, reikia kokybiškai praleisti laiką su artimaisiais. Pasiimkite juos į nuotykius. Galbūt pasitraukite ten, kur būsite dviese; kur galite teisingai išreikšti save.

Arbatos puodelio dugnas: situacija, kai arbatos puodelio apačioje randate nosį, reiškia, kad turite sunkiai dirbti, kad sugrąžintumėte meilės gyvenimą į savo vėžes. Jūs apleidote savo artimuosius ir esate ant jų praradimo slenksčio. Padarykite ką nors, kol dar ne vėlu. Stenkitės sugrįžti, net jei tai reiškia, kad gyvenime reikia pasitelkti kitus žmones.

Arbatos puodelyje išsibarstę: jei ant arbatos puoduko matosi išsibarsčiusi nosytė, tai rodo, kad esi įsimylėjęs tiek, kiek tai turi įtakos tavo gyvenimui. Jūsų santykiams su kolegomis ir kitais partneriais reikia padirbėti. Stenkitės išlaikyti pusiausvyrą tarp meilės ir darbo. Jūsų socialiniam gyvenimui reikia darbo. Įsitikinkite, kad santykiuose jaučiate meilę savo partneriui.

Išvada: svarbu pailsėti nuo kasdienės veiklos. Praleiskite laiką su savo partneriu, kad „meilė“ augtų ir tai priverstų juos labiau vertinti gyvenimą.

Parašykite komentarą