Pasisveikink dabar parašyk Dvasinę prasmę ir aiškinimą

Tai paprastas sveikatos burtas, kad kažkas vėl pasveiktų. Jame yra vudu lėlė, kurią galite pasigaminti patys arba nusipirkti parduotuvėje.

Pirmiausia atlikite išvarymo ritualą, nuvalykite aukurą šventu vandeniu. Naudodami Drakono kraują, parašykite asmens, kuris nori pagalbos arba kuriam reikia pagerėti, vardą. Dabar patepkite Voodoo lėlę gydomuoju aliejumi. Pabandykite įlašinti keletą papildomų lašų aplink tą vietą, kurią reikia gydyti. Tada pakartokite šį užkeikimą, kad gydančios dvasios išgydytų sergantįjį:

„Saulės dvasios, įkraukite šią lėlę, suteikite (asmens vardui) jėgų ir galios gydyti. Nustokite (asmens vardas) kenkti ir įsitikinkite, kad jie yra tinkami ir sveiki.

Sutelkite dėmesį į lėlę, įsivaizduokite, kaip šviesa įsikrauna aplink lėlę ir apsaugo žmogų. Baigę giedoti, apvyniokite lėlę ir pergamentinį popierių į baltą audinį ir padėkite tarp dviejų baltų žvakių.

Deginkite žvakes kiekvieną rytą (jei reikia jas pakeiskite), kol žmogus visiškai pasveiks.

Tuo metu galite išmesti lėlę. Taip pat turėtumėte padėkoti dvasioms už pagalbą. Taip pat galite palikti jiems kokią nors auką – vaisių, žolelių, alkoholinių gėrimų, pieno ar bet ko, kas atrodo tinkama (pabandykite paklausti dvasių, ko jie nori).

Daiktai, kurių jums prireiks:

  • Viena Voodoo lėlė
  • Pergamentinio popieriaus gabalas
  • Gydomasis aliejus (galite pasigaminti patys)
  • Dvi baltos žvakės
  • Baltas audinys (medvilnė)

Parašykite komentarą