Penkių pirštų žolė: Žolės reikšmė

„Five Finger“ žolė, kuri taip pat vadinama „Silverweed“, „Torementil“ ir „Cinequefoil“.

Jis turi lapą, kuris yra padalintas į penkis segmentus ir primena žmogaus ranką. Penkių pirštų žolė yra populiarus stebuklingas ingredientas, kuris, kaip manoma, apsaugo nuo blogio ir atneša sėkmės pinigų ir meilės reikaluose. Jis taip pat naudojamas siekiant užtikrinti jūsų sėkmę. Lošėjai paprastai derina „Penkių pirštų“ žolę su imbiero šaknimi, nes mano, kad tai padeda jų įgūdžiams, jei tik tai gali padaryti penki pirštai.

Tai vienas iš „Crown of Success“ aliejaus ir „Lucky Gamblers“ rankų plovimo ingredientų. Kad pasisektų, Five Finger žolės aliejus gali būti pagamintas iš trijų didelių penkių pirštų žolės augalų, kelių smilkalų lašų jojobos aliejaus. Palikite bent savaitę, bet geriausia – mėnesį, kol jis bus paruoštas. Galima įpilti vertiverto arba bergamočių aliejaus.

Penkių pirštų žolė:

  • Atnešk žmogui sėkmę.
  • Atnešk žmogui meilę.

Penkių pirštų žolė taip pat naudojama apsaugos darbuose. Iš Five Finger žolės paruoškite antpilą ir ištirpinkite joje nesikertančius vonios kristalus. Galite pridėti citrinos, citrinžolės, kamparo aliejaus arba citrinų sulčių, kad padidintumėte jo stiprumą. Antpilu nuplaukite prakeiktas, šešiakampes, fiksuotas, aprengtas ar sudrebintas patalpas, net sienas.

Nusiprausę sudeginkite arba palaiminimo smilkalus, ir pagalbinius smilkalus, ir kajeno ir sieros smilkalus, ir nesukryžiuojančius smilkalus, ir taikaus namų smilkalus, ir drakono kraujo smilkalus, nei smilkalus. Tai pašalins prakeikimą, šešioliktainį, pataisymą, suknelę ar džinksą. Jis taip pat gali būti naudojamas atbulinės eigos darbuose.

Kiti „Penkių pirštų“ žolės naudojimo būdai yra meilės burtai. Už veidrodžio uždėkite žiupsnelį „Penkių pirštų“ žolės (tarp veidrodžio ir jo atlošo) ir pakabinkite veidrodį toje vietoje, kur jis atsuktas į priekines arba pagrindines duris, kad kas nors nepriverstų jūsų išeiti iš namų.

Parašykite komentarą