Populus dvasinė prasmė ir aiškinimas

„Populus“ sudaro taškai keturių atitinkančių dvigubų taškų eilučių tvarka, sukuriant tradicinio domino išvaizdą.

Nors terminas gyventojų skaičius lotyniškai reiškia „žmonės“, ši geomantinė figūra yra beveik vien simbolis, reiškiantis savarankišką mokymąsi. Taškų susidarymas sukuria daugelio žmonių, stovinčių kartu, vaizdą, kai kurie, galima sakyti, eilėje.

Tai viena iš tų įdomių geomantinių figūrų, tokių kaip Puella, kurią reikia turėti omenyje šios būrimo tradicijos amžių. Šiuolaikinis pasaulis yra greitesnis, pažangesnis nei senovės. Dabar mes suprantame planetų judėjimą, turime pasaulių sąvokas, kurios mums nepatenka, ir iš tikrųjų galime atsižvelgti į sampratą, kad yra tokių mažų pasaulio aspektų, kurių žmogaus akis nemato, netaikant prietarų.

Visa tai, be abejo, paveikė jų pasaulėžiūrą ir suteikė šiai figūrai beveik antgamtinę savybę, o daugelis šiuolaikinių geomanterių teikia pirmenybę pažangiam figūros reikšmės pritaikymui.

Pavyzdžiui, senovės filosofijos, ypač stipriai paveiktos senovės astrologinių įsitikinimų, šią figūrą siejo su panašiais požymiais, kaip ir su retrogradiniu planetų judėjimu. Jų argumentas būtų toks, kad kadangi visos elementarios figūros funkcijos nėra aktyvios ir nė vienas elementas nėra nepajudinamas, Populus poveikis dažnai tik jaučiamas arba, pažodžiui tariant, jaučiamas. Jis gali atspindėti intuityvią žmogaus prigimtį arba prigimtines supančio pasaulio tiesas, priklausomai nuo to, su kokiomis kitomis figūromis jis suporuotas arba koks išdėstymo metodas naudojamas.

Netgi planetinė, taro ir astrologinė įtaka susimaišo, neužimdami lyderystės ir nenuleisdami energijos. Iš esmės, pats savaime, Populus atspindi lėtą nusižengimą, remdamasis tuo, su kuo jis yra suporuotas. Paveikslas reikalauja papildomų išteklių, kad būtų įtakingas kontekstas. Vien su Populus negalite skaityti jokios rūšies, su bet kokia sklaida.

Nepaisant to, Populus yra susijęs su Mėnuliu ir Vėžio zodiako ženklu, kurie abu žinomi dėl stiprių psichinių savybių ir intuicijos. Vandeninis aspektas gali veikti kaip veidrodis, o figūra primena, kad gauni tai, ką įdėjai. Atsižvelgiant į tai, kad figūra yra specialiai suderinta su mažėjančio mėnulio faze, ji atspindi paslėptas pasaulio tiesas. Šiuolaikiniai geomanceriai šią kortelę dažnai sieja su būtinybe atjungti nuo elektros tinklo arba tuo, kad reikia atsižvelgti į išorės įtaką.

Jie mano, kad ši figūra yra kintantis ir sklandus požymis, rodantis, kad yra per daug sudėtinga arba įklimpsta į nuolat besikeičiantį pasaulį. Panašu, kad Populus primena, kad kol jūs gyvenate pažangiame ir moderniame pasaulyje, mes visi vis dar esame žmonės. Tai kartais gali reikšti, kad jums reikia grįžti į gamtą arba tiesiog nustoti taip dažnai tikrinti „Facebook“. Dėl šios priežasties daugelis šiuolaikinių geomanterių sieja šį simbolį su depresija ir žmonijos spirale žemyn, nes ji užstringa žmogaus sielai per daug pažengusiame pasaulyje.

„Populus“ įtaka, be abejo, keitėsi bėgant laikui, tačiau ji vis dar matoma protesto eitynėse, rotušės susirinkimuose ir net koncertuose, kur žmonės susirenka gausiai. Įtaka miniai iš esmės yra šios figūros energija.

Taip pat galima ginčytis, kad šio simbolio poveikį šiandien galima pajusti dar labiau, daugiausia dėl to, kad jums nebereikia būti minioje, kad būtumėte susieti su šimtais, jau nekalbant su tūkstančiais ar milijonais žmonių vienu metu.

Kai skaitydami matote šį skaičių, nesvarbu, ar jums labiau patinka senesnės, ar naujesnės interpretacijos, beveik visi gali bent sutikti, kad „Populus“ galiausiai yra apie žmones. Simbolio unikalumas byloja apie būdingas individualias žmogaus sielos subtilybes.

Ir žmonija, ir jų kuriama kultūra turi stiprybės, skatinančios žmonių sąveiką asmeniniu lygmeniu. Nė vienas iš mūsų nesame pilnas vienas, bet esame susiję taip, kad nė vienos kelionės negalime nuveikti tik vienas.

Kai skaitydami pamatysite šį „Populus“, atminkite, kad nieko negalite valdyti, tačiau prireikus gali tekti prašyti pagalbos. Nėra gėdos prašyti pagalbos ir iš tikrųjų, sutelkę dėmesį į palaikymo santykius savo gyvenime ir dalyvaudami savo bendruomenėje, greičiausiai rasite sprendimus, kurių jums šiuo metu reikia.

Parašykite komentarą