Psichikos minčių skaitymas dvasinė prasmė ir aiškinimas

Psichiniai minčių skaitytojai yra žmonės, galintys matyti ateities įvykius.

Jie žino, kas nutiks, prieš tai įvykstant. Tai patirtis, kai einate teisingu keliu, vadovaujantis savo intuicija apie dalykus, kurie neįvyko.

Tiesa ta, kad ekstrasensai yra tiesiog normalūs žmonės ir jie neturi nieko ypatingo, nei turi kiti. Vienintelis skirtumas tarp psichikos minčių skaitytojo ir to, kuris nėra toks, yra tas, kad ekstrasensas pažadinamas dvasiškai. Kuo daugiau jie praktikuoja, tuo labiau jie lavina savo psichinius gebėjimus, kad galimybė skaityti mintis jiems taptų įrankiu. Jiems taip pat tampa lengviau skaityti kitų mintis, o jiems tai lengva užduotis; viskas priklauso nuo smulkmenų tyrinėjimo ir aptikimo apie žmones, kaip jie juda savo kūnus, bendrauja su psichika ir iš ten jie tikrai gali pasirinkti tai, kas nebuvo pasakyta žodžiu.

Gyvenimas gali būti palaima, jei žmogus išmoktų skaityti kitų žmonių mintis. Lengva išmokti šio psichinio proto skaitymo meno, atlikus šiuos veiksmus:

Skaitykite Kūno kalbą

Jei žmogus turi rankas kumščiais ant klubų, šiek tiek nuleista burną ir surauktą antakį, tai reiškia, kad tai piktas vyras, nes kūno kalba atskleidžia pyktį. Psichas perskaitys žmogaus mintis sakydamas: „Esu tavimi nusivylęs, kad darai tai, ką ką tik padarei“.

Jei žmogus, žiūrėdamas į kitą žmogų, būtų pakėlusi antakius, sučiaupęs lūpas ir padėjęs smakrą vienos rankos delne, ekstrasensas tai interpretuotų taip: „Norėčiau, kad man čia nebūtų nuobodu su tavimi; Verčiau būčiau toli nuo ko nors geresnio. Aukščiau nurodyta kūno kalba signalizuoja, kad asmuo yra lenta. Vykdydami psichikos šou medijos paprastai naudoja „kūno ženklus“.

Skaitymas į Kalbą

Kai kas nors kalba savo kalba, ekstrasensas gali atsirinkti, kas nesakoma. Tai, kas pasakyta, yra taip pat svarbu, kaip ir tai, kas nepaisoma. Kai žmonės meluoja, jie linkę šlifuoti smulkmenas.

Veido išraiška

Asmens veido išraiškos pamėgdžiojimas leis psichikai pajusti, ką jo išraiška bendrauja. Ją pamėgdžiojus, bus žinoma atitinkama emocija ir iš ten, pavyzdžiui, kai kas nors bando pakelti antakius prie nosies tiltelio, šiek tiek pravėręs burną, bendravimas gali būti toks, kad jis kažko prašo. nori.

Kai kas nors slepia tiesą, tai matyti iš jo veido išraiškos, nes jie linkę greičiau mirksėti. Kai kas nors bando ką nors nuslėpti, jis paprastai nesuderinamas su savo emocijomis, pavyzdžiui, šypsosi, kai yra alkanas.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Prašome paremti mus spausdami like Facebook. Iš anksto dėkoju.

Parašykite komentarą