Psichikos namų sapnų žodynas: interpretuokite dabar!

Sapnuoti apie psichiatrinę ligoninę yra ženklas, kad reikia pakeisti dalykus, kuriais tiki.

Geras pavyzdys būtų santuoka; tikimasi, kad vienas su kitu prisitaikysite, jei norite, kad santykiai veiktų. Pasitaiko atvejų, kai nenorite keistis ir jaučiate, kad jie verčia jus keisti pagrindines vertybes. Jūs žiūrite į tai kaip į bausmę už tai, ką padarėte, pavyzdžiui, kai tėvai jus įteisina dėl to, ką padarėte.

Psichikos namai taip pat gali būti interpretuojami taip, kad jums reikia pagalbos, bet jūs nesiryžtate jos ieškoti.

Toliau pateikiamas sapnų, susijusių su psichinėmis galimybėmis, sąrašas

  • Kai sapnuojate, kad esate už prieglobsčio ribų
  • Miręs asmuo prieglobstyje.
  • Puikios būklės žmogus, sapnuojantis apie psichinę prieglobstį
  • Psichikos ligoninėje su sergančiais žmonėmis
  • Psichikos įstaigoje su išprotėjusiais žmonėmis.

Greitas aiškinimas

  • Jaučiate, kad esate susvetimėjęs grupėje.
  • Yra tikimybė, kad jo siela kenčia pragare.
  • Tikimybė, kad jis susirgs po kelių dienų.
  • Bus sulaikytas dėl kai kurių teisinių aspektų.
  • Bus nuteistas kartu su kitais teisės pažeidėjais.

Išsamus aiškinimas:

Kai jaučiate, kad tam tikra prasme jūsų laisvė yra slopinama ir jums nesuteikiama teisė būti išklausytam, tikriausiai sapnuojate apie psichikos namus. Tai reiškia, kad norint išeiti, reikia pasikeisti. Psichikos namai yra vieta, kur gydoma visa beprotybė ir beprotybė, o realiame gyvenime jūsų tėvai gali apriboti jūsų laisvę, kad pakeistumėte savo elgesį ir bruožus. Atrodo, kad su tavimi elgiamasi tol, kol supranti, kad tai, ką jie daro, yra tau.

Kai sapnuojate, kad pabėgate iš psichiatrinės įstaigos, tai tikriausiai reiškia, kad vengiate visų savo neteisingų veiksmų pasekmių. Jūs pabėgate iš psichikos palatos, nes manote, kad nesate beprotis. Vaikščiodami atsisakote priimti savo blogo elgesio pasekmes dėl to, kad manote, kad esate teisus.

Jei atsitiktinai kas nors užklupo jus bandant pabėgti iš psichikos prieglobsčio, tai reiškia, kad priešintis yra beprasmiška, jūs neturite kitos išeities, kaip pakeisti savo principus. Jaučiate, kad turite susidurti su pasekmėmis ir kad viskas yra neišvengiama.

Kitoks atvejis, kai kas nors paliko jus psichiatrijos prieglobstyje. Tai reiškia, kad pokytis nebėra privalomas, bet manote, kad vis tiek to reikia. Galite įsivaizduoti, kad tie žmonės jau atsisakė jūsų, ir jūs svarstote, kaip pradėti tą pokytį patys.

Psichikos įstaiga taip pat yra ta vieta, kur žmonėms reikia pagalbos, bet jie nedrąsiai klausia, kai apie tai sapnuojate, nebijokite pasikonsultuoti su savo paramos grupe ir paprašyti jos patarimo, jums jos reikia.

Mes tiesiog turime ištirti, kodėl žmonės yra psichikos prieglobstyje, ir galime pradėti tai sieti su savo realiu gyvenimu. Psichikos prieglobstis yra skirtas padėti žmonėms, kenčiantiems nuo tam tikros psichinės būklės. Jis sukurtas taisyti dalykus, kuriuos reikia koreguoti. Pažvelkite į savo vidų ir pažiūrėkite, ar jūsų pagrindinėms vertybėms reikia šiek tiek pakoreguoti, tai tikrai gali padėti jums pagerinti.

Parašykite komentarą