Psichinių vampyrų dvasinė prasmė ir aiškinimas

Psichinis vampyras yra gyvas žmogus, kuris metaforiškai ar empatiškai išsunkia kitus.

Empatiškai jie išsunkia aurinę gyvybės jėgą iš žmogaus gyvenimo; metaforiškai jie paima kieno nors emocijas nieko neduodami atgal, emociškai naudoja kitus.

Jie skiriasi nuo folkloro ir filmuose matytų kraują siurbiančių vampyrų. Jei žmogus palaiko sveikus santykius, tarp žmonių vyksta sveikas energijos mainas, o jei tai nesveika, tada žmogus tampa psichiniu vampyru.

Kai įvyksta vampyro ataka, žmogus, kuris puola, gauna energijos antplūdį, o puolamasis jaučiasi išsekęs. Dauguma šių psichikos vampyrų tai daro nesąmoningai.

Kaip tai atsitinka?

Įprastomis aplinkybėmis kažkas gimsta ir juo rūpinamasi tol, kol suauga, kad galėtų pasirūpinti savimi. Jei procesas nevyksta taip, žmogus tampa suaugusiu, kuris vis dar ieško išorinio pasaulio, kad patenkintų jų poreikius kiekviename lygmenyje. Jie tampa meilužėmis ir meistrais, medžiodami energijas įvairiomis priemonėmis; pyktis, žavesys, neviltis, prisistatyti kaip aukos ir prašyti pagalbos – tai kai kurie metodai, kuriuos psichikos vampyrai naudoja norėdami išeikvoti kitų energiją.

Kelionė į pilnametystę įgalina augti ribas, o tai yra sveika, o jei taip neatsitiks, žmogus gali būti vedamas kitų žmonių reikalavimų ir dramų. Dvasinis požiūris yra pažvelgti į tai, kas vyksta su energijos nutekėjimu, o ne į tai, kas vyksta fizinėje perspektyvoje.

Kaip susidoroti su psichikos vampyru

Nereikia to priimti asmeniškai, nes tai ne apie save, o apie energijos nutekėjimą. Psichinis vampyras visada sieks energijos iš kitų, kurie gali patenkinti jų poreikius tol, kol jie negali to patenkinti. Jie nusausins ​​vieną ir visada taiko taktiką nusausinti tuos, kurie nėra dinamikoje, kol jie transformuojasi ir tampa sąmoningi.

Taip pat svarbu suprasti, iš kur atsiranda psichiniai vampyrai, todėl svarbu juos galvoti kaip apie išsigandusius vaikus suaugusio kūno pavidalu, kurie bando sau kelią šiame pasaulyje.

Žinokite, kad ne aš pats turi tenkinti psichinio vampyro poreikius ir reikalavimus, tereikia užjausti, kodėl jiems reikia to, ko jie ieško.

Svarbu pažvelgti į vidų, jei pastebite, kad jie turi psichinį vampyrą. Pakartotinis savęs patikrinimas gali išaiškinti, kodėl būtent aš randa žmones, kurie kreipiasi pagalbos, arba pastebi žmonių problemas jiems net neprabilus apie tai. Pasikeitę įsitikinimai gali būti kaip tik tai, ko reikia, kad visa tai pakeistumėte.

Svarbu sutelkti dėmesį ir išmokti jį naudoti ekonomiškai, o tai reiškia, kad situacijai turi būti suteikta tik tai, ko reikia, ir nieko daugiau. Pavyzdžiui, važiuojant į darbą, jei kas nors išpurvina jūsų suknelę, galima skųstis ja visą dieną ir sugadinti visą dieną arba nueiti į prausyklą, ją išvalyti ir tęsti kasdienę rutiną, tarsi nieko nebūtų nutikę. .

Vengiant neigiamų draugų, taip taupoma energija dėl to, kad kai žmonės yra šalia vienas kito, tarp jų vyksta energijos srautas, o jei yra apsuptas neigiamų žmonių, yra tikimybė, kad jie išsek savo teigiamą energiją. dėl to, kad sugeria neigiamą iš savo draugų, yra labai didelis.

Svarbu vengti nuolatinio įsitraukimo į dramas, be galo ieškoti meilės, ieškoti patvirtinimo, patvirtinimo ir net susikoncentruoti į tai, ką kiti galvoja apie save, nes tai yra ženklas, kad žmogus virsta psichiniu vampyru.

Jei tai pastebima, svarbu padaryti pauzę ir atlikti vidinį patikrinimą, kad išsiaiškintumėte, ar viskas, kas vyksta, kyla iš vidinio savęs, kuris yra išsigandęs ir mokantis savimi pasirūpinti. Svarbu būti rūpestingam ir mylinčiam vidinį aš; suvokimas apie savo vidų yra kelias į atsigavimą iš psichinio vampyro.

Psichiniai vampyrai mėgsta dramą ir naudojasi kiekviena pasitaikiančia galimybe sukelti chaosą, o paskui dėl visko kaltina ką nors kitą, neprisiimdami atsakomybės už savo veiksmus. Jie mėgsta mesti neigiamą energiją ir sėdėti ir stebėti to, ką ką tik padarė, poveikį; jiems patinka būti dramos centre.

Psichinis vampyras yra elgesys, kylantis iš gilesnio emocinio poreikio ir gali būti pakeistas, jei žmogus pradeda mylėti save ir pasitikėti procesu. Daugeliu atvejų tai susiję su nepatenkintomis vaikystės problemomis ir pavyzdžio stoka, o tai trukdo vystytis visam žmogui, kad jis nedestruktyviomis priemonėmis gautų gyvenimo energiją. Tokie žmonės gali manipuliuoti ar net priversti juos skirti nereikalingą dėmesį ir tuo metu palikti juos išsekusius ir susilpnėjusius, o psichikos vampyras jaučiasi patenkintas ir atgaivintas dėl savo veiksmų.

Kito žmogaus valdymas veda prie kontrolieriaus – kuris šiuo atveju yra psichikos vampyras, kuris sugeria savo energiją ir gauna motyvacijos bei pasitenkinimo jausmą tęsti ydą. Jie tampa nuo to priklausomi, tampa dar reiklesni ir nekontroliuoja savo pastangų pasisavinti daugiau energijos iš kitų. Galų gale, visi aplinkiniai jaučiasi išsekę ir išsekę, kol jaučiasi atgavę energijos.

Psichikos priepuolio simptomai

 • Irzlumas.
 • Mažėjanti aura.
 • Prislėgta nuotaika.
 • Fizinė liga.
 • Galvos svaigimas.
 • Miego sutrikimai.
 • Energijos praradimas.
 • Lėtinis nuovargis.
 • Raumenų įtampa.
 • Galvos skausmai.
 • Psichinis sumišimas.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Prašome paremti mus spausdami like Facebook. Iš anksto dėkoju.

Parašykite komentarą