Pušies spygliai: žolė Reikšmė | Auntyflo.com

Pušis reiškia daugybę medžių, priklausančių Pinus genčiai, Pinaceae šeimai ir Pinaceae pošeimai.

Apskaičiuota, kad visoje pušų šeimoje yra beveik 155 rūšys, atitinkamos institucijos nesutarė, kai kurios teigė, kad jų yra atitinkamai 105 ir 125.

Teigiama, kad pušys turi daugiau nei keturias pušies lapų rūšis, kuriose yra ir pušų spyglių. Suaugę lapai dažniausiai būna žali ir surišti po vieną – šešis. Kiekvienas raištelis išauga iš pumpuro, kuris atsiranda lapo pažastyse. Teigiama, kad per visą augalo gyvavimo laikotarpį pumpurų žvyneliai yra bazinio apvalkalo formos fascikulo dalis.

Pušies spygliai gyvena iki keturiasdešimties metų pagal rūšies tipą. Spygliuočių raiščių funkcija yra prarastų lapų atkūrimas, kai ūglis pažeidžiamas atliekant įvairią veiklą, kurią paprastai suėda gyvūnai.

Pušies rūšys naudojamos gražinimui. Jie vertina įprastą gyvose tvorose ir dekoratyviniuose medžiuose, kurie sodinami viešose ir gyvenamosiose vietose; tai sustiprina jų grožis. Pasodintos pušies rūšis priklauso nuo vietos, kurioje ji bus auginama, ploto, kai plotas gana mažas, sodinamos žemaūgės pušies rūšys, o kai didelės – didžiosios.

Pušys gali būti naudojamos ir komerciniais tikslais, pavyzdžiui, jas galima auginti ir naudoti kaip Kalėdų eglutę artėjant sezonui. Kankorėžiai, žinomi kaip amatų mėgstamiausi, yra didžiausi ir labiausiai paplitę iš visų spygliuočių. Pušies šakeles daugelis mėgsta žiemomis dėl savo saldaus kvapo ir visžalių lapų, todėl jos dažniausiai yra katiniškos ir naudojamos puošybai.

Pušies spygliai padės

  • Išvalykite dvasią
  • Švarūs smilkalai
  • Pagerinkite smilkalų kokybę
  • Išvalykite protą
  • Pritraukti pinigų

Magiškas panaudojimas

Dėl savo amžinai žaliuojančios prigimties pušys yra naudojamos dvasiniam apsivalymui, netolimoje praeityje; jie buvo naudojami smilkalams valyti ir kartais suteikia jiems skonio. Teigiama, kad naudojant vonios vandenį jie valo protą ir pagerina samprotavimą. Pušų aliejus, kuris yra komercinis valiklis, naudojamas namui apvalyti, o pušų kvapas pritraukia pinigus. Pušies galia sustiprėja pridėjus muskato, cinamono ar lauro uogų.

Parašykite komentarą