Rožių žiedlapiai: žolė Reikšmė | Auntyflo.com

Rožės yra sumedėję ir daugiamečiai augalai, priskirti Rosa genčiai ir Rosaceae šeimai.

Iš viso yra daugiau nei 100 skirtingų rožių. Rožės pasižymi įvairiomis savybėmis, kurios jas išskiria iš kitų augalų rūšių grupių tuo, kad yra stačios ir turi silpnus stiebus, kurie atramą gauna laipiojant ant augalų ir kitų stabilių konstrukcijų; jų stiebuose yra dūrių kaip apsaugos nuo gyvūnų.

Rožių žiedai yra šiek tiek dideli ir gali būti raudoni, geltoni arba rožiniai. Dauguma rožių yra kilusios iš Azijos, tačiau yra ir kitų, kurių gimtinė yra Europa, Šiaurės Amerika ir Šiaurės Afrika. Dauguma žmonių gėles augina estetiniais tikslais, nes į jas gražu žiūrėti.

Rožės skiriasi įvairiais aspektais – nuo ​​spalvos, kompaktiškumo iki dydžio. Alpinistai gali būti net septynių metrų ilgio. Pagrindinis rožių privalumas yra jų gebėjimas gana lengvai kryžmintis, nes taip buvo lengva kryžminti ir išaugti hibridai, tinkantys įvairioms sąlygoms.

Rožių žiedlapiai padės

  • Pritraukite potencialų meilužį.
  • Išlaikykite savo mylimojo susidomėjimą.

Magiškas panaudojimas

Įvairios visuomenės nuo neatmenamų laikų naudojo rožių žiedlapius kaip įvairių dalykų simbolius. Daugelyje kultūrų jie yra grožio ir meilės simboliai. Rožė daugeliu kalbų reiškia rožinę arba raudoną. Viduramžiais kai kurie krikščionys tikėjo, kad penki rožės žiedlapiai simbolizuoja penkias Jėzaus Kristaus žaizdas, o kiek vėliau rožė buvo Jėzaus motinos Marijos simboliai. Raudonos rožės vienu metu buvo priimtos kaip krikščionių kankinių pralieto kraujo simbolis.

Magai jau seniai naudoja rožes meilės burtams ir kerams. Jie laikomi esminiais žavesiais, atnešančiais sėkmę visuose židinio reikaluose. Teigiama, kad rožių žiedlapių galia padidėja, kai jie sumaišomi su kitomis meilės porcijomis. Jie taip pat naudojami altoriuose, kai žmonės meldžiasi už savo artimuosius.

Parašykite komentarą