Rozmarino lapai: žolė Reikšmė | Auntyflo.com

Oficialus Rosemary pavadinimas yra Rosmarinus officinalis.

Tai daugiametis augalas, turintis visžalius, adatos formos lapus. Jis turi ryškių spalvų žiedus, dažniausiai rožinius, raudonus ant geltonos spalvos. Manoma, kad gėlės kilę iš Viduržemio jūros regiono. Tai vienas iš daugelio mėtų šeimos narių, geriau žinomų kaip Lamiaceae.

Rozmarinas priklauso Rosmarinus genčiai, kuri turi tik dvi rūšis. Vardo Rozmarinas kilmė siejama su lotynų kalba, kur jis gali būti išverstas tiesiog reiškia „jūros rasa“.

Pavadinimas atsirado dėl to, kad gėlei augti nereikia vandens, o tik atmosferos drėgmės, kad išliktų. Graikų legendoje sakoma, kad ji buvo apgaubta aplink jų deivę, žinomą kaip Afroditę, kai ji kyla iš jūros, sakoma, kad ji gimė iš Ourano spermos.

Krikščioniškame pasakojime sakoma, kad Marija, Jėzaus motina, kažkada gulėdama ilsėtis savo apsiaustu uždengė baltą rozmarino krūmą, nuo tos dienos žiedai tapo mėlyni. Tada krūmas buvo pavadintas „Marijos rože“.

Rozmarino lapai padės

  • Pagerinti atmintį.
  • Suvirškinti maistą.
  • Saugokite namus. (tik moterims)
  • Dominuoti santuoką. (tik moterims)

Naudojimas medicinoje

Jis naudojamas atminčiai gerinti ir visada buvo naudojamas kaip atminimo simbolis. Kita vertus, tai yra įvairių maisto produktų, įskaitant tuną, vištieną, lašišą, ėrieną ir kiaulieną, maistinis priedas. Rozmarinų pridėjimas į padažus ir sriubas suteikia jiems daugiau skonio, todėl jie tampa saldesni. Tai taip pat padeda virškinti maistą.

Magiškas panaudojimas

Rozmarino lapai yra galinga žolė, kurią moterys naudoja įvairiomis aplinkybėmis, įskaitant namų ir šeimų apsaugą, velnio atbaijimą ir sėkmės pritraukimą šeimos nariams. Jis veiksmingai atbaidys blogį, jei bus pasodintas šalia slenksčio. Moteris įgis dominavimą savo santuokoje, jei vaikščios turėdama Andželikos ir Rozmarinų šaknis.

Parašykite komentarą