Rune Stones dvasinė prasmė ir aiškinimas

Daugelis žmonių yra susipažinę su runų akmenimis. Jie yra susiję su tuo, kaip mes žiūrime į ateitį, ir yra ateities planavimo elementai.

Kiekviename iš jų yra 25 runų simboliai, atspindintys vokiečių abėcėlę. Kiekviena runa yra susijusi su istorine istorija, kuri padeda suprasti gyvenimo problemas ir galimą ateitį.

Dar prieš šių dienų abėcėlę ir kitas žinomas abėcėlės sistemas.

Graikų ir romėnų, labai senos abėcėlės kalbos, žmonės vartojo bendraudami.

Jis buvo plačiai naudojamas Europos regionuose prieš krikščionybę. Ištirta ir nustatyta, kad istorinėje Europoje šią senovės kalbą daugiausia vartojo keltai ir vikingai. Abėcėlė buvo svarbiausios pranešimų rašymo ir įsitikinimų perdavimo formos.

Vėliau tai perėmė vokiečių Europos kultūros ir galiausiai tapo žinoma kaip runų kalba. Žodis „runa“ reiškia šnabždėti paslaptį. Kai kurie žmonės mano, kad runos yra patikimas būdas bendrauti su dvasiomis ir žmonėmis, esančiais mūsų pasaulyje.

Yra įvairių šių runų abėcėlių versijų ir visos jos skiriasi pavadinimais, formomis, reikšmėmis ir specifiniais tikslais. Studijuojant juos nereikėtų maišyti, nes nesunku susipainioti ieškant teisingos informacijos.

Šiandien naudojamos trys pagrindinės runų akmenų formos: Vyresnysis Futharkas, Anglosaksų Futhorkas ir Jaunesnysis Futharkas. Vis dar yra didelė paslaptis, kas išrado ar sukūrė šias abėcėlės, tačiau žinoma, kad jos yra susijusios su Europos istorija ir civilizacija.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie runų akmenis arba NEMOKAMĄ SKAITYTI RUNŲ AKMENIS, apsilankykite mūsų runų skyriuje paspaudę čia.

Parašykite komentarą