sapnai apie smurtą

Nors tai gali skambėti nelogiškai, sapnai, kuriuose kyla smurtas, dažnai būna pozityvaus pobūdžio. Kai sapnuose pasirodo smurto temos, į jas reikia žiūrėti rimtai, nes jos gali rodyti, kad reikia keistis arba kad artėja permainų laikotarpis.

Ką reiškia smurtas sapnuose?

Tai, kad sapnuojate ką nors smurtingo ar smurtaujančio, nereiškia, kad netrukus nutiks kas nors blogo ar kad įvykdysite nusikaltimą. Tyrimai rodo, kad net 65 % mūsų sapnų sudaro tai, kas vyksta per dieną. Kaip šiame straipsnyje paaiškino psichologas Kristas Kortmanas, sapnai kuriami iš medžiagos, esančios jūsų galvoje. Tai reiškia, kad jūsų sapną apie smurtą galėjo įkvėpti veiksmo filmas, kurį žiūrėjote prieš pat užmigdami, arba pokalbis, kurį turėjote per dieną.

Tačiau sapnai apie smurtą taip pat gali būti aiškinami simboliškai. Jei budriame gyvenime patyrėte smurtą arba turite neišspręstų problemų, susijusių su smurtu, jos gali pasireikšti sapnuose. Sapnai apie smurtą taip pat gali būti susiję su pokyčiais ir transformacija, kurią galbūt išgyvenate arba ruošiatės išgyventi.

Smurtiniai sapnai ir jūsų sveikata

Taip pat diskutuojama, kad ryškūs, smurtiniai sapnai yra ankstyvieji įspėjamieji ženklai apie gresiančius smegenų sutrikimus. Kaip rašoma šiame Lauros Sanders straipsnyje, paskelbtame „ABC News”, „Žmonės, turintys paslaptingą miego sutrikimą, vadinamą REM miego elgesio sutrikimu arba RBD, patiria staigius sapnų pobūdžio pokyčius. Sapnai tampa vis žiauresni, juose dažnai pasitaiko epizodų, kai reikia kovoti su užpuoliku”.

Jei sapnuojate vis žiauresnius sapnus ir pastebite, kad juos vaidinate, tikėtina, kad tai gali būti RBD problema. Tačiau nereikia panikuoti. Žmonės, turintys šį sutrikimą, realiame gyvenime nėra smurtingesni už jo neturinčius, netgi nustatyta, kad jie mažiau smurtauja. Taikant tinkamą gydymą, šią būklę galima veiksmingai įveikti.

Smurto sapnų tipai

Egzistuoja daug smurto sapnų tipų, tačiau toliau pateiktame sąraše nurodyti dažniausiai pasitaikantys smurto scenarijai, kuriuos žmonės linkę sapnuoti.

Kova su

Tradiciškai archetipiniai vyrai problemas sprendžia kovodami. Moterys (bent jau archetipiniu požiūriu) linkusios apie jas kalbėti. Paprastai pastarasis būdas yra veiksmingiausias būdas spręsti nerimą keliančius klausimus. Carlas Jungas siūlė, kad visada turėtume subalansuoti vyriškąją ir moteriškąją savo sielos puses.

Kova sapnuose paprastai pabrėžia, kad vienas iš šių principų yra daug labiau išvystytas nei kitas. Vyriškoji pusė vienodai stipriai pasitinka problemas, tačiau turi išmokti pasirinkti mūšius. Štai kodėl svarbu atkreipti dėmesį į savo sapnus. Smurtas ir kova reikalauja pusiausvyros mūsų sielose.

Dūris peiliu

Duriant peiliu susidaro siaura, gili žaizda. Jis gali padaryti didelę žalą veikdamas labai ribotą kūno plotą. Jei sapnuojame dūrį peiliu, gali būti, kad kažkas, į ką mūsų sąmonė nekreipia dėmesio kaip į „mažą”, bet daro gilų ir skvarbų poveikį mums patiems.

Kokios nors išdavystės arba šiurkštus ar aštrus komentaras mūsų atžvilgiu yra tokių problemų pavyzdžiai. Esame linkę nekreipti dėmesio į šias nuoskaudas, ypač kai išdavikas yra artimas žmogus. Galbūt net sakome sau, kad tai nieko tokio, ir netrukus tai pamiršime.

Tačiau įžeidimas sapnuose mums primena, kad kažkas mus giliai įskaudino, ir žaizda savaime neužgis. Mažiausia skriauda gali turėti pragaištingų padarinių, kai žmogus yra tam tikros būsenos.

Parašykite komentarą