sapnavimasapie kitą vyrą

Esate laiminguose santykiuose arba, dar blogiau, laimingai susituokę. Bent jau taip atrodo.

Tačiau, nepaisant to, vis sapnuojate apie kitą vyrą. O blogiausia, kad tai vyksta tuo metu, kai jūsų antroji pusė ramiai miega šalia jūsų.

Negalite padėti, bet jaučiatės dėl to kalta, nors žinote, kad negalite kontroliuoti savo sapnų. Tačiau dar didesnė problema ta, kad nežinote, kaip juos interpretuoti.

Ar jūsų pasąmonė bando perduoti jums žinią? Ar tai kaip nors susiję su dabartiniais jūsų santykiais?

Jei skaitysite toliau, sužinosite viską, ką reikia žinoti apie tai, ką reiškia tokio tipo sapnai.

Turinys rodo 

Sapnuoti kitą vyrą būnant santykiuose reikšmė

Peržiūrėkite šiuos sapnų aiškinimus ir sužinokite, kodėl nuolat sapnuojate kitą vyrą:

1. Tai tik sapnas

graži moteris miega lovoje

Tikriausiai to nežinote, bet tai iš tikrųjų gana dažnas sapnas.

Daugelis žmonių, miegodami šalia savo antrosios pusės, sapnuoja buvusius partnerius arba įsivaizduojamus vyrus ir moteris. Tačiau daugeliu atvejų jie jaučiasi taip, tarsi apgaudinėtų savo dabartinį partnerį, todėl paprastai apie tai nekalba.

Prieš darydami skubotas išvadas, leiskite pasakyti, kad toks sapnas nebūtinai turi gilesnę prasmę. Tai nėra paslėpta Visatos žinia, kad reikia išsiskirti su savo vaikinu, ir tai nereiškia, kad norite jį apgauti.

Kartais sapnas yra tik sapnas. Juk jie yra viena iš mūsų smegenų funkcijų, o sapnuoti yra visiškai normalu ir sveika.

Vis dėlto yra skirtumas tarp to, kai vieną kartą sapnuojate kitą žmogų, ir pasikartojančių sapnų apie tą patį vaikiną. Jei pastarąjį galite susieti, vadinasi, jūsų sapnai turi paslėptą prasmę.

2. Jums kyla abejonių dėl jūsų santykių

Nemeluosiu: tikėtina, kad jums kyla antrų minčių apie dabartinius santykius. Galbūt bijote tai pripažinti sau, o ką jau kalbėti apie partnerį, tačiau tiesa ta, kad giliai širdyje norite išeiti.

O gal dar neapsisprendėte, bet tikrai apie tai svarstote. Nors iš išorės viskas atrodo tobula, jūsų santykiai nedaro jūsų tokio laimingo, koks turėtų būti.

Tiek jūsų širdis, tiek pasąmonė nori išeiti, o vienintelis dalykas, kuris jus laiko su vyru, yra išoriniai veiksniai ir visuomenės normos. Galbūt turite bendrų vaikų arba neturite kur eiti, jei jį paliktumėte.

Galų gale tu bijai, ką tau gali pasakyti artimi draugai ir šeimos nariai, nes neturi „svarios” priežasties, dėl kurios galėtum pasitraukti nuo savo JV – tarsi nebuvimas laiminga nebūtų pakankama priežastis.

3. Vis dar jaučiate jausmus savo buvusiajam

Ar sapnuojate savo buvusį partnerį? Nors tai nebūtinai turi ką nors reikšti, jei tai pasikartojantys sapnai, didelė tikimybė, kad vis dar jaučiate šiam žmogui jausmus, nors esate susituokę arba turite santykių.

Tai ypač aktualu, jei nuolat sapnuojate, kad jis grįžta į jūsų gyvenimą arba prašo jūsų atleidimo. Daugiau nei aišku, kad slapta norite, jog šis scenarijus įvyktų.

Bet argi ne keista, kad jis net neateina jums į galvą budriame gyvenime, bet vis pasirodo jūsų sapnuose? Na, tai gali reikšti viena: jūs labai stengėtės palaidoti jam keliamas emocijas.

Tačiau panašu, kad pamiršai vieną dalyką: paslapčių nuo savęs neišsaugosi, kad ir kaip stengtumeisi!

Kitas galimas variantas – dabartinis partneris darė ką nors, kas jums primena buvusįjį. Jie iššaukė jūsų praeities traumas ir nevalingai vėl atvėrė jūsų emocinį bagažą.

Parašykite komentarą