Sapno reikšmė Oazė

Sapnai apie oazę simbolizuoja jūsų poreikį atsigauti. Jei sapne matėte oazę, reiškia, kad vienas iš jūsų pažįstamų netrukus paprašys jūsų pagalbos ir neturėtumėte atsisakyti, nes jis neturi kuo pasikliauti. Jei dėl jūsų atsisakymo jis pateks į bėdą, jūs sau neatleisite. Jei matote save viduryje oazės, būsite tas, kuriam reikia pagalbos. Sapnas apie oazę taip pat gali reikšti, kad prieš imdamiesi veiksmų turite sukaupti mintis, užpildyti savo vidinius išteklius.

Sapnas apie oazę gali turėti palankią reikšmę jūsų romantiniam gyvenimui. Jis gali žadėti santykių atkūrimą su asmeniu, su kuriuo seniai susipykote; pats asmuo inicijuos jūsų santykių atnaujinimą. Be to, jūsų asmeniniame gyvenime gali įvykti ir kitų teigiamų pokyčių – pradėsite gauti daugiau malonumo iš sekso.

Matyti mirštančią oazę yra neigiamas ženklas, sakantis, kad jūsų gerovė bus pažeista. Šalia oazės esantys debesys pranašauja kokią nors stichinę nelaimę. Anot Erotinio sapnininko, oazė sapne jums žada romantišką nuotykį, kuris peraugs į ilgalaikius santykius ir galbūt vestuves.

Parašykite komentarą