Sapno reikšmė Observatorija

Sapnas „Observatorija” aiškinimas
Observatorija – poreikis praplėsti savo pasaulėžiūrą.

Hasse’s sapnų knyga
Žiūrėti iš observatorijos – sapnas reiškia, kad atskleisite paslaptį. Įeiti į ją – reiškia, kad artėjate prie jos lėtai atsiverdamas. Būti joje – esate ties šios paslapties atskleidimo riba. Būti ten ne vienam – sapnas rodo, kad kažkas gali trukdyti jūsų veiklai. Išeiti iš observatorijos ir nesižavėti dangaus kūnais – sapnuoti laiko švaistymą ir teigiamų rezultatų nebuvimą.

Šiuolaikinė sapnų knyga
Antradienio naktį observatoriją sapnuoti prie džiugių naujienų ir įvykių.

Jei sapnuojate, kad esate observatorijos darbuotojas, vadinasi, ateina laimingas, linksmybių kupinas laikas. Toks pat ketvirtadienio sapnas rodo, kad būsimi įvykiai jus erzins ir neteiks jokio džiaugsmo.

Sapnų aiškinimas Denise Lynn (trumpas)
Platesnis pasaulio matymas. Gilesnis gyvenimo supratimas.

Simono zeloto sapnų aiškinimas
Atskleis paslaptį.

Bendrasis
Sapne matyti observatoriją reiškia, kad turite aukštų tikslų ir siekių.

Milerio sapnų knyga
Sapnuoti, kad iš observatorijos matote dangų ir gražius kraštovaizdžius, reiškia greitą jūsų iškėlimą į svarbias pareigas ir patikimas vietas. Jaunai moteriai šis sapnas signalizuoja apie aukščiausių žemiškų džiaugsmų įgyvendinimą. Jei dangus yra apniukęs, jūsų aukščiausiems tikslams pritrūks materializacijos.

Nostradamo sapnų knyga
Sapnuoti observatoriją, iš kurios stebite dangų ir tyrinėjate žvaigždes, reiškia jūsų aukštus idealus ir (arba) aukštus gyvenimo siekius. Jei iš tikrųjų įvardijate žvaigždes, patirsite iškilimą į aukštas pareigas savo karjeroje. Jei atsitiktinai dangų užtemdo debesys, panašūs į dūmus, ir jūs negalite įžvelgti žvaigždžių, jūsų aukščiausi tikslai nebus pasiekti.

Ivanovas
Sapnų profilaktika: jums gresia gerklės arba ausies liga.

Parašykite komentarą