Ką reiškia sapnuoti persileidima?

Sapnas apie persileidimą – kodėl ne visada galite pasitikėti tuo, ką matote

Net jei niekada nepatyrėte persileidimo, sapnas apie persileidimą gali būti traumuojanti patirtis. Šiai rūšiai būdingi bauginantys, varginantys, nemalonūs ir gąsdinantys sapnai. Labai svarbu prisiminti, kad tokie sapnai tėra iracionalių rūpesčių, kuriuos puoselėjate budriame gyvenime, atspindys. Tikėtina, kad pasąmonė atskleidžia jūsų nusivylimą dėl neseniai įvykusių gyvenimo pokyčių.

Persileidimas gali labai nuliūdinti tuos, kurie tikėjosi pagausinti savo šeimą. Deja, persileidimas yra pernelyg dažnas reiškinys, todėl daugelis tėvų nusprendžia laikyti savo nėštumą paslaptyje iki antrojo nėštumo trimestro, kai persileidimo rizika yra daug mažesnė.

Sapnuoti apie persileidimą yra pakankamai slegiama, tačiau visuomenės gėda, kuri supa šią problemą, gali ją dar labiau apsunkinti. Sapnuoti, kad jūs arba kas nors kitas persileidžia, nėra neįprasta, nepriklausomai nuo to, ar esate nėščia, ar ne.

Sapnas apie persileidimą susijęs su baimėmis

Healthline teigimu, nėštumas gali padidinti sapnų dažnumą ir ryškumą. Daugelis tokių sapnų yra apie nėštumą – įskaitant persileidimą. Kai kurios nėščiosios nerimauja, kad šie košmarai reiškia kūdikio praradimą, nors dažnai tai tėra didžiausios baimės.

MillersGuild teigia, kad pirmaisiais nėštumo mėnesiais, kai nerimas ir įtampa yra dideli, vyrauja persileidimo sapnai. Šie košmarai gali būti dažnesni tarp pirmą kartą besilaukiančių motinų ir tų, kurios persileido. Baimės mažina nerimą keliančius sapnus.

Persileidimo sapnai gali pasitaikyti net jei nesate nėščia. MillersGuild sako, kad šie košmarai dažnai reiškia, kad prarandate kažką svarbaus savo pažangai. Baimė gali trukdyti jūsų asmeniniam ar profesiniam gyvenimui.

Kartais persileidimo sapnuose būna kas nors kitas. Pasak „Dreaming and Sleeping”, galite nerimauti dėl to asmens. Galite norėti apsaugoti šį asmenį nuo jo ateities. Jei sapnuojate savo žmoną arba sutuoktinį, galite jausti, kad juos ignoruojate.

Parašykite komentarą