Sausmedžio žiedai: Žolė Reikšmė | Auntyflo.com

Sausmedžio gėlė taip pat gali būti vadinama Woodbine arba ožkos lapais.

Natūraliai auga šiauriniame pusrutulyje ir turi vynmedį, susidvynį su kitais augalais, jo žiedai maloniai kvepia ir išskiria saldų nektarą. Kvapas plačiai naudojamas kvepalų gamyboje nuo neatmenamų laikų.

Gėlės lytis yra vyriška; jis glaudžiai susijęs su tokių planetų kaip Žemė ir Jupiteris galia.

Sausmedžio gėlės padeda

  • Norų išsipildymas.
  • Siūlo apsaugą.
  • Glaudus įsimylėjėlių įrišimas.
  • Finansiniai palaiminimai.

Naudojimas medicinoje

Sausmedžio lazdelės naudojamos stebuklingam įsimylėjėlių įrišimui; ji žymiai padidins jų meilę, jei bus naudojama teisingai. Sausmedžio gėles žmonės plačiai naudoja, kad padidintų meilę ir ryšį, pagerintų savo romantiką, skatintų seksualumą, spręstų santuokines problemas ir pagerintų santuokinius santykius, taip pat padidintų santuokinių žmonių sąžiningumo lygį. Naudojant gėles, abiejų meilužės paukščių paveikslas apvyniojamas kartu su rožių žiedlapiais, sausmedžio gėlėmis ir vyšnių žieve, nes manoma, kad tai padės padaryti jūsų meilužį saldesnį. Norėdami gauti puikių rezultatų, galite pridėti kitų meilės žolelių, tokių kaip katžolė, raudonieji dobilai, karalienės Elžbietos šaknys ar Damiana.

Magiškas panaudojimas

Sausmedžio gėlės naudojamos įvairiems kitiems tikslams, pavyzdžiui, išpildant norus, siūlant apsaugą, pinigų burtus ir psichinių galių gerinimą. Anksčiau jie buvo deginami kaip smilkalai, kad padidėtų gerovės lygis. Taip pat teigiama, kad gėlių naudojimas padidina ir išlaiko finansines palaiminimus namams. Malonus kvapas padarys vartotojų mintis saldesnes ir padidins jų dosnumą. Įdėję sausmedį į vazą, esančią namuose, pritrauksite daugiau turto.

Malonus kvapas padeda atgaivinti protą, suteikti daugiau jėgų psichinėms jėgoms ir pagerinti dvasinį regėjimą.

Parašykite komentarą