Sidabrinis kiras Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Sidabrinės žuvėdros taip pat žinomos kaip žuvėdros.

Tai savotiškas kiras, randamas daugiausia Australijoje, nors jį galima rasti ir visame žemyne.

Jie gyvena miesto vietose, kur turi lengvai prieinamą maistą, kurį vagia. Jie dažniausiai lankosi sąvartynuose, miestuose, prekybos vietose ir turgavietėse. Tokia aplinka jiems yra palanki, nes jie yra gana agresyvūs. Jie kelia grėsmę ekosistemai, nes vagia kitų paukščių palikuonis ir kiaušinius.

Yra žinoma, kad jie yra visaėdžiai ir šiukšlintojai, nors gali valgyti bet ką. Jie niekada nepasisotina ir visada atrodys alkani net suvalgę tiek daug. Taip yra todėl, kad jie yra agresyvūs ir visada nori turėti daugiau. Jų veisimo sistema yra tik du kartus per metus.

Iš šios būtybės galime pasimokyti daugybės simbolinių iššūkių ir pamokų. Šie iššūkiai ir pamokos tinka visų rūšių sidabriniams kirams, ne tik tiems, kurie aptinkami Australijoje.

Žuvėdra moko mus apie neigiamos agresijos, kuri atima iš mūsų galią ir jėgas, pavojų. Tai atima iš mūsų orumą ir pagarbą, kurią užsitarnaujame iš kitų.

Tai leidžia mums suprasti, kaip galime tapti nepatogumais aplinkiniams. Tai vyksta per išteklius, atimant maistą ar pinigus iš kitų jų negrąžinant. Jei vienas skabytų kaip žuvėdra, jie galiausiai sukels konfliktus. Todėl turėtumėte kiek įmanoma stengtis išvengti konfliktų gyvenime, jei jūrų kiras yra jūsų toteminis gyvūnas.

Šis toteminis gyvūnas taip pat reiškia oportunistinius bruožus. Tai yra tada, kai mes linkę rasti galimybių įgyvendinti savo ambicingus tikslus, neatsižvelgdami į kitus aplinkinius. Mes ieškome išteklių, kad gautume galią. Todėl turėtume suprasti, kad valdžia įgyjama per dorybingus tarpasmeninius santykius su kitais.

Kreipdamiesi į šį gyvūno totemą, mes taip pat mokome, kad neturėtume būti kalti dėl savo praeities oportunistinių veiksmų, o naudoti juos, kad būtume galingesni, teigiamai vertindami savo pasiekimus. Neturėtume turėti kaltės jausmų, kurie gali mums pakenkti, bet turime paleisti ir atleisti sau.

Sužinome, kad kai galėsime atsipalaiduoti ir nustoti būti našta, aplinkiniai taip pat jausis geriau apie mus ir mus įvertins.

Sidabrinis kiras, kuris rodomas kaip totemas, yra žinutė nustoti kaltinti save, nes kaltė kenkia emocinei būtybei. Tai daro mus gana neproduktyviais ir nepatikimais sprendžiant problemas. Mes įskaudiname kitus žmones ir save. Todėl turėtume sustabdyti šias savybes.

Taip pat sužinome, kad kartais galime tapti kalti dėl situacijų, kurių mes nekontroliuojame. Pavyzdžiui, galite jaustis kaltas dėl to, kad ką nors įskaudinote, nors iš tikrųjų to žmogaus neįskaudinote. Galime jaustis kalti, kad tiek daug atėmėme iš kitų, kai turime teisę uždirbti. Todėl kiekvienoje situacijoje turėtume išlikti logiški.

Sidabriniai kirai nemėgsta bendrauti. Tai mus moko, kad kai kurie žmonės nemėgsta bendrauti su kitais. Jiems reikia keistis tik tada, kai reikia ir kai jie jaučia, kad tai svarbu. Tačiau tokie žmonės yra verslūs ir su jais lengva dirbti, kai kalbama apie verslą.

Sidabrinis kiras pasirodo kaip dvasios vadovas, kai

  • Jaučiate agresyvumą.
  • Jaučiatės alkanas.
  • Jūs esate oportunistas.
  • Tu nedraugiškas.
  • Jautiesi kaltas.

Pasikvieskite Sidabrinį kirą kaip dvasios vadovą, kai

  • Norite kaltinti save dėl to, kad esate oportunistas.
  • Jūs nesugebate sau atleisti.
  • Jautiesi kaltas.
  • Jūs tapote nepatogumas kitiems.
  • Reikia atsipalaiduoti.

Parašykite komentarą