Skruzdė: simbolis arbatos lapų žodyne

Tai darbštumo, drąsos, atkaklumo ir taupumo simbolis.

Tai rodo sėkmę gyvenime naudojant prigimtines galias ir gebėjimus bei vietą tarp žmonių, kaip žinomo ir nusipelniusio piliečio. Pamatyti vieną skruzdėlę reiškia puikius laikus.

Skruzdė pasirodo tada, kai kažkas patogu, bet reikia sunkiai dirbti. Ar galvojate apie naują karjerą? Jei arbatos puodelyje matote daugiau nei vieną skruzdėlę, tai gali reikšti kažką nemalonaus. Problema ta, kad jūs atsidūrėte tokioje situacijoje dėl kitų žmonių. Dabar svarbu pradėti judėti į priekį. Tai reiškia, kad gyveni šia akimirka ir mėgaukis kiekviena diena, nes tu turi susitaikyti su gyvenimu toliau.

Arbatos puodelyje galite turėti:

  • Mačiau ne vieną skruzdėlę – pavyzdžiui, daug skruzdėlių.
  • Pastebėjau skruzdėlę, ropojančią taurele – teigiamas ženklas.

Arbatos puodelio viršus: If pasirodęs arbatos puodelio viršuje, pamatęs skruzdėlę reiškia, kad reikia susikaupti. Kalbama apie pinigus ir finansus, o kai kuriais atvejais susiejimą su situacija vien tam, kad būtų galima aprūpinti kitus.

Išsklaidytos skruzdėlės tiesi linija: Tai rodo, kad gyvenime praradote draugų. Tai ypač aktualu, jei matote, kad skruzdėlės eina įstriža linija.

Arbatos puodelio dugnas: Gyvenime reikia judėti į priekį.

Arbatos puodelio pusė: Iš esmės išsivaduoti iš priklausomybės modelių savo gyvenime.

Didelė skruzdė, einanti per puodelį bet kuria kryptimi: Medituokite ir pasikvieskite skruzdėlių totemą – laukite, kol pamatysite, ką sužinosite, ir atsiminkite, kad psichinis gydymas ne visada susijęs su vibracijomis, o iš tikrųjų yra vibracijos suvokimas ir tai, kad kažkas iš tikrųjų atsitiktų gyvenime.

Parašykite komentarą