Smailia nosis Reikšmė | Išmokite skaityti kinų veidą

Smaili nosis yra aštri ir daugeliu atvejų ją galima pastebėti iš karto.

Jame nėra nieko, kas leistų daryti išvadą, kad jis yra minkštas arba mėsingas. Kaip ir žmonės su kreiva nosimi, jie iš prigimties yra gudrūs ir gudrūs, ir nors tai gali būti ne dėl sunkaus gyvenimo ankstesniame gyvenime, tai tik dalis jų gyvenimo ir jiems tai patinka.

Būti šmaikščiais yra pagrindinis jų ginklas; jie gali sėkmingai iššūkį bet kuriam asmeniui su beveik garantuota sėkme. Niekas negali jų lengvai priblokšti, ypač ginčuose. Kalbant apie tokius dalykus kaip siuntos ir susitarimai, jiems sunku įtikti.

Jie visada sprendžia problemas remdamiesi išdykimo ir šešėlinių ketinimų perspektyva.

Smailianosis žmogus turi malonią širdį. Jiems sunku toleruoti kitus žmones, kurių pažiūros, jų nuomone, nėra tokios pačios. Kartais manoma, kad jiems trūksta užuojautos. Kai kurie šią nosį turintys žmonės yra sadistiški – ne visi, tik kai kurie.

Manoma, kad jie geriausiai veikia esant stresui. Kalbant apie karjerą, jie yra puikūs draudimo brokeriai ir rinkodaros specialistai.

Jais visada pasitikima, ypač iš pirmo žvilgsnio. Jie turi nuoširdžią širdį.

Tačiau laikui bėgant jiems niekada nepavyksta paversti savo intymių ir ilgalaikių santykių sėkmingais dėl savo gudraus ir įtartino elgesio.

Parašykite komentarą