Sociopato asmenybė: grafologija: išsamios asmeninės prognozės

Sociopatai yra keblus būrys, visų pirma todėl, kad paprastai nežinai, kaip juos sutikti, o kai supranti, kad jie yra sociopatai arba turi sociopatinių polinkių, paprastai būna per vėlu.

Websterio sociopato apibrėžimas sako: „psichopatinės asmenybės asmuo, kurio elgesys yra asocialus, dažnai nusikalstamas ir kuris neturi moralinės atsakomybės jausmo ar socialinės sąžinės“.

Šiuo požiūriu sociopatas yra asmuo, kuris atrodo atsakingas iš išorės, tvarko save ir savo gyvenimą, bet iš tikrųjų yra audringa juodoji skylė, kurioje nėra visų žmogiškų emocijų, galinčių pasakyti, kas yra teisinga ir neteisinga.

Kadangi jie nenori, kad kas nors žinotų, kad jie yra tokie, kokie yra, jie daro viską, kad modeliuotų emocijas, kad niekas nepastebėtų, kad jie skiriasi, o kartais jiems pasidaro visai neblogai, bet niekada nepatiria pačios emocijos.

Kai Tedas Bundy pasakė: „Aš esu daug labiau man, nei tas vaikinas, kuris slankioja ir daro tuos beprotiškus dalykus“, tai rodo žmogų, kuris save apmąsto taip, tarsi jis būtų kažkas kitas, kažkas už savęs, nes galvoja. štai ką visuomenė nori išgirsti.

Jis turėjo ką tik pasakyti: „Man yra daug daugiau“, bet tai rodo žmogų, kuris modeliuoja save pagal tai, kaip žmonės kalba ir elgiasi, o ne elgseną, kurią jis tiesiog perėmė iš knygos.

Rašydami sociopatai turi įprotį palikti tarpą arba tarpą aplink mažąsias d raides.

Tai būdinga daugeliui serijinių žudikų, įskaitant „Unibomber“, Tedą Bundy ir Jeffrey’į Dahmerį. Sociopatai linkę į tuos, kuriuos jie gali lengvai tapti aukomis.

Tie, kurie yra nekalti, sąžiningi ar net naivūs ir patiklūs, visų pirma todėl, kad juos daug lengviau apgauti, nei tuos, kurie skaičiuoja ir skiria daug dėmesio. Jei jie būtų pakankamai dėmesingi, jie pastebėtų kažką keisto apie šio asmens elgesį.

Panašus į papūga, kuri tik kartoja tai, ką girdi, sociopatas neturi emocinio ryšio su žodžiais ar darbais. Jų darbotvarkės yra tvirtos, jie žudys, jei to nori, vogs, įskaudins, skriaus, ir darys viską, ką gali, kad jų tikslas išsipildytų.

Be to, šie sociopatai yra kraštutiniai melagiai, kiekvienos dienos akimirka turės skirtingą istoriją, tačiau negalvosite tuo rūpintis, nes jie tokie sklandūs.

Vienintelis atvejis, kai tikras sociopatas peržengs savo ramią ir šaunią išorę, yra tada, kai bus sučiuptas darantis tai, ką daro. Dažnai elgesio analizė atkreipia dėmesį į padarytas klaidas, kurios paprastai taip pat lemia jų žūtį, paėmimą ar net mirtį.

Tam tikra prasme tai yra tada, kai jie yra patys žiauriausi ir pavojingiausi. Jei jie bijo, kad visas jų gyvenimas pasikeis, ir jie nepasiekė savo tikslų, tai privers juos elgtis chaotiškai.

Jie nesigailės dėl to, ką turi padaryti, kad išsigelbėtų. Sociopato elnias matyti ir jų rašysenoje. Pradedantys sociopatai neturės aiškios rašysenos formos. Dažnai jie žaidžia su savo rašysena ar parašu, kad jį patobulintų.

Jiems nerūpi, kaip turėtų atrodyti kitiems, o kartais net tobula rašysena sociopatui atrodys netinkama. Tai nereiškia, kad kiekvienas perfekcionistas vaikas užaugs ir bus žiaurus ar tyčinis žudikas, tačiau tobulumas raštu yra ženklas.

Kai jie sensta, jų raštas sutvirtės į kuklų šriftą, kurio variantai yra vienodi visame rašinyje. Kai kurie pastebimi sociopato bruožai yra įprasti rašymo modeliai, tačiau raktas į juos atpažinti yra pasikartojimas ir nenuoseklumas rašymo metu. Kai kurios pastebimos savybės yra:

  • Didelės kampinės kilpos
  • S ir A s mažosiomis raidėmis, kurios nėra uždarytos
  • Labai didelis raštas
  • Puošnus arba puošnus raštas
  • Didelis aš, kuris pasvirusi į kairę, kai likę žodžiai pasvirę į dešinę
  • Svyruojančios bazinės linijos
  • Drebulys arba drebančios raidės
  • Kampinės raidės
  • Lydytos arba mišrios linijos
  • Mažėjančios linijos

Jei norite būti pasirengę, apsvarstykite užuominas ir paklauskite savęs, ar ką tik sutiktas asmuo yra sociopatas.

Jie turi būti: Impulsyvūs, protingi, kartais kompulsyvūs melagiai arba tikrai įtikinantys. Jie linkę stokoti empatijos ir gali būti gana žiaurūs, o kartais jie bus labai malonūs, o kartais viską pakeis ir taps itin žiaurūs.

Parašykite komentarą