Susivienijimas, išsiskyrimas ir susijungimas – saugokite savo kūno sielą

Ar per dažnai matote 111 dvynių liepsnos numerį, kad nebegalite jo ignoruoti? Ar reguliariai žiūrėdami laiką aptinkate 11:11 „Twin Flame“ skaičių?

Jei taip, tai yra palankus ženklas, žinutė ar simbolis, kad jūsų gyvenime daug kas vyksta, kas atves jums artimą susitikimą su savo antrąja puse – Liepsna dvyne.

Tai yra aukštesnės energijos, kurios gyvena danguje ir valdo mūsų gyvenimą bei pasąmonę, jungiančią jus su Visuotinėmis jėgomis.

Jie nori, kad žinotumėte, jog jūsų gyvenime vyksta kažkas puikaus, kas pakylės jus į kitą lygį. Jūs nesate vieni savo dieviškojo gyvenimo kelionėje, nes aukštesnės būtybės visą laiką yra su jumis, padeda ir prižiūri jūsų augimą.

Nesijaudinkite ir nebijokite, kai matote tokius skaičius kaip 11:11 0r 1111, nes jie tik simbolizuoja, kad tam tikros jūsų dalys auga iki brandos ir išsipildo.

Matyti numerį 1111 dviguba liepsna yra geras ženklas ir ženklas jums, nes tai reiškia, kad jūsų antrosios pusės atžvilgiu vyksta kažkas puikaus.

Skirtingai nei sielos draugai, „Twin Flames“ asocijuojasi su romantiškais ir fiziniais santykiais. Galite nemylėti ar palaikyti romantiškų santykių su savo sielos draugu, tačiau meilė ir romantika yra būtini santykiuose „Twin Flame“.

Taigi, jei pakartotinai matote skaičių 11:11, tai tiesiogiai susiję su jūsų meile ir romantišku gyvenimu.

Jūsų gyvenimas neabejotinai keičiasi geresniu būdu, vienybės ir solidarumo su jūsų siela, dieviškuoju „Aš“ link ir jūsų širdies sujungimo su Visata link.

Atėjo laikas atpažinti savo gerąją pusę, kitą veidrodžio pusę, savo dieviškąją sielos draugę, savo dvynių liepsną. Tai procesas, kurį turite pereiti savo gyvenime, kol abu tapsite kartu amžinai ir po šio mirtingojo gyvenimo.

Būkite dėkingi ir iš visos širdies išreikškite dėkingumą Visuotinėms energijoms ir Dieviškoms jėgoms už tai, kad esate ten ir rūpinasi jūsų poreikiais bei troškimu būti kartu su savo Dvynių Liepsna.

11:11 Dvynių Liepsna yra svarbiausia ir didžiausia žinia iš jūsų Visuotinių jėgų, kuri jus veda.

Tai reiškia, kad numerio 1111 liepsna dvynė bando priversti jus prisiminti savo tikrąjį save, lavinti sielą, norą būti viena su savo antrąja puse ir tapti viena su dieviškomis jėgomis, pasiekiant vienybę savyje.

Matydami atspindintį skaičių 11:11 gali reikšti, kad du dvyniai susivienija ir atveria vienas kitam vartus tapti vienu.

Skaičių seka 11:11 yra signalinis ir paleidimo skaičius, kad jūs ir jūsų aplinka keičiate, kad geriau būtumėte viena su šaltinio energija arba Dvyne Liepsna.

Skaičius 1111 numerologijoje reiškia, kad jūsų gyvenimas keičiasi, prasideda nauji ciklai ir atėjo laikas pažvelgti ir judėti į priekį savo likimo link.

Todėl šis numeris skambina jūsų durų varpu, kad atvertų jūsų širdį ir sielą, kad užleistumėte vietą jūsų dvynių liepsnai ir taptumėte viena su jomis.

Yra keturi etapai, kai kalbama apie 1111 dvigubą liepsną.

Kiekvienas etapas leidžia jums suprasti ir geriau suprasti vienas kitą, taip statant jūsų visą gyvenimą trunkančių santykių ramstį.

Jūs abu turite pereiti kiekvieną etapą, kad galėtumėte geriau pažinti vienas kito klaidas ir stipriąsias puses.

Iš pradžių pastebėsite, kad jūsų gyvenimas keičiasi kiekvieną dieną, ir atsiranda entuziazmo ieškoti savo dvynių liepsnos, kuri sparčiai augs.

Po to turėsite privilegiją susitikti su savo dvyne liepsna. Labai trauksite vienas kitą, bet būsite nesubrendę ir negalėsite kontroliuoti savo pasitikėjimo jos skleidžiama energija.

Taigi, tarp jūsų ir jūsų liepsnos dvynių bus atsiskyrimas ir kančia.

Pagaliau yra gelbėtojas, susijungimas, ir jūs būsite kartu amžinai ir po šio gyvenimo.

Pirmasis numerio 1111 dvynių liepsnos etapas yra paieška. Jūs sąmoningai neieškosite ir neieškosite savo dvynių liepsnos.

Tačiau jūsų entuziazmas ir noras sustiprės net ir be jūsų pripažinimo.

Jūsų širdyje ir mintyse bus jausmas ir kiekvienas kutenimas, kad ieškote kažko ar kažko.

Pajusite, kad esate tik pusė pilnatvės ir yra kažkas, kas jus išpildys. Jūsų širdis pradės jausti daugiau vibracijų, kurias gali skleisti kitas žmogus.

Netrukus pamatysite, kad jūsų pasąmonė ir širdis patys ieško jūsų liepsnos dvynių. Jūsų sąmoningumas ir entuziazmas pakils iki netikėto lygio ir atsiras vienatvės jausmas, kad ir ką darytumėte ar kur būtumėte.

Sapnai, apie kuriuos sapnuojate, taip pat turės jūsų dvynių liepsnos virpesius, kurie nesąmoningai traukia jus į juos.

Antrasis etapas yra „Sąjunga su dvyne liepsna“.

Tai pirmas kartas, kai sutiksite savo veidrodinį „aš“ ir atpažinsite juos. Pirmą kartą susitikę pajusite širdyje nežinomą vibraciją ir laimę.

Pajusite, kad abu pažįstate vienas kitą prieš daugelį metų ir jaučiate vienas kito širdies plakimą.

Kai esi Sąjungoje su savo Dvynių Liepsna, staiga viskas virsta teigiama energija, o pasaulis tau tampa prasmingas.

Bus tam tikras dvasinis ir psichinis ryšys, o svarbiausia – jausitės įtemptai savo širdyje.

Pojūtis, kurį pajusite, priblokš jūsų mintis ir kurį laiką galite net negalvoti apie šią dabartinę situaciją.

Tačiau ne visada viskas klostosi gerai, nes kitas etapas yra atsiskyrimas, kuris taip pat labai svarbus.

Atskyrimas yra labai svarbus Twin Flame 1111 numerio etapas, nes jis išbando jus iš visų įmanomų pusių.

Tai taip pat svarbus etapas, kurį reikia pereiti, nes jis pasakoja apie vertę, kurią šis asmuo įneša į jūsų gyvenimą.

Kadangi santykiai iš pradžių yra labai intensyvūs, jums nepavyks jų gerai išlaikyti, tarp jūsų kils kivirčai ir muštynės. Tai gali paskatinti atsiskyrimą, nes pajusite, kad tai nesiseka labai gerai.

Savo klaidas ar ydas rasite savo dvynių liepsnoje, kurios nekenčiate labiausiai. Jūs abu būsite atskleisti vienas prieš kitą, todėl jums gali būti sunku tęsti santykius.

Taigi, atskyrimas yra neišvengiamas ir negrįžtamas, kai kalbama apie 1111 dvigubos liepsnos numerį. Bet iš tikrųjų tai jums naudinga, o ilgainiui tai padės išlikti susietiems ir įsipareigojusiems.

Taigi, pereikime prie paskutinio etapo – Susijungimo su dvyne liepsna po išsiskyrimo.

Paskutinis ir reikšmingiausias numerio 1111 dvynių liepsnos etapas yra Reunion.

Šis etapas jums yra pats geidžiamiausias, nes po šio etapo lieka tik ramybė ir laimė. Susitikti su dvyne liepsna nėra lengva, ir jūs turite paaukoti savo ego ir pranašumą.

Turite vesti save ant kitos geriausios savo pusės pėdsakų ir suprasti jų tikrąją laimę ir meilę.

Kad pasiektumėte susijungimą, turite atleisti sau, o paskui savo liepsnai dvynei už visus nusižengimus ar nesusipratimus. Turite suprasti, kad negalite ilgai būti atskirai, nes esate ta pati visuma su dviem dalimis.

Nukreipkite dėmesį į ateitį ir gyvenkite dabartimi. Tegul praeitis būna palaidota praeityje ir judėkite į priekį, siekdami naujų žinių, supratimo ir sielos kupinų santykių.

Taigi, 11:11 „Twin Flame“ yra jūsų sapnų išsipildymo skaičius apie liepsną dvynį, su kuriuo praleisite likusį gyvenimą.

1111 Twin Flame taip pat skatina jus padėti kitiems surasti savo liepsną dvynį. Taigi, jei radote arba ketinate rasti savo liepsnos dvynį, pasidalinkite šia žinia su pasauliu.

Parašykite komentarą