Svarstyklės: simbolis arbatos lapų žodyne

Matavimui naudojamos svarstyklės.

Kaip simbolis, svarstyklės reiškia pusiausvyrą ir savikontrolę. Taigi, jei jūs savo arbatos puodelyje matote svarstykles, tai reiškia, kad jūsų gyvenimas yra subalansuotas dėl to, kad jūs susivaldote; jūs ne tik darote dalykus iš impulso, bet prieš pradėdami pasverti privalumus ir trūkumus bei jų poveikį jūsų gyvenimui.

Išsami svarstyklių arbatos lapelio simbolio reikšmė

Arbatos puodelio viršus: skalė ant arbatos puodelio viršaus reiškia, kad jūsų savikontrolė padarė jūsų gyvenimą tokia palaima, kai viskas atrodo gerai subalansuota. Jūs subalansuojate laiką, praleistą darbe, versle ir šeimoje, ir tai suteikia jums ramybę, nes niekas nesiskundžia nepriežiūra.

Pabandykite išmokyti kai kuriuos savo draugus, kuriems sunku rasti pusiausvyrą tarp darbo ir šeimos, todėl darbe arba namuose kyla ginčų dėl vėlavimo. Pusiausvyra gyvenime įmanoma tik turint savikontrolę; leisk jiems atskleisti tą paslaptį.

Puodelio vidurys: arbatos puodelio viduryje esanti skalė reiškia, kad jums reikia rasti pusiausvyrą tarp darbo ir namų, nes jei to nepadarysite, vienas iš jų nukentės arba, blogiausiu atveju, abu.

Norint būti produktyviam, reikia ramybės tiek namuose, tiek darbe; stenkitės ugdyti savitvardą, ypač laiko planavimo srityje, ir su laiku būsite šokiruoti, kad viskas veikia puikiai. Suplanuokite laiką savo šeimai, draugams ir darbui ir įsitikinkite, kad laikotės grafiko, todėl būsite ramūs ir būsite produktyvesni.

Arbatos puodelio dugnas: arbatos puodelio apačioje esanti skalė reiškia, kad jūsų gyvenimas yra visiškai sugriuvęs dėl savikontrolės stokos; jūs darote dalykus impulsyviai, ir tai jums kainuoja gana daug.

Turite planuoti save ir viskam savo gyvenime skirti laiko; Darbo laikas neturėtų būti maišomas su laiku pabendrauti su draugais, nes dienos pabaigoje būsite mažiau produktyvūs ir didelė tikimybė, kad prarasite darbą.

Laiko bendravimui nereikėtų maišyti su darbu, nes jei taip darysite, prarasite draugus, nes neskirsite jiems reikiamo dėmesio. Jūsų šeimos laikas turėtų būti atidėtas ir niekada neturėtų būti maišomas su darbo ar bendravimo laiku; Tik taip turėsite ramų namų frontą, kuris suteiks jums proto laimę tobulėti.

Supraskite, kad turite stengtis išlaikyti pusiausvyrą ir kontroliuoti save.

Puodelyje išsibarstę: Išsklaidytos svarstyklės arbatos puodelyje reiškia, kad esate organizuotas žmogus, kuris užtikrina, kad viską darote pagal savo tvarkaraštį.

Jūs visada turite maršrutą, kurį naudojate tvarkydami ir planuodami savo laiką. Pabandykite ir mokykite savo draugus apie tai, kad gyvenime reikia turėti pusiausvyrą ir savikontrolę.

Išvada: kai gyvenime yra pusiausvyra, esi linkęs viską daryti sistemingai, o tavo gyvenimas atrodo organizuotas. Tai yra savikontrolės vaisius.

Parašykite komentarą