Taro kortų reikšmės taurės | Auntyflo.com

Taro taurių kelias

Taurės kostiumas dažnai siejamas su širdies reikalais, santykiais ir emocijomis. Šios kortelės bus rodomos mūsų skaitymuose, kai mus paveikė širdies skausmas, sumišimas arba mums reikia pagalbos renkantis ir priimant sprendimus, susijusius su šeimyninėmis situacijomis, taip pat visa kita, kas gali susieti mus su bendravimu su kitais. Taip pat galime paprašyti „Suit of Cup“, kad padėtų mums šiais klausimais, jei jaučiame, kad esame pasimetę dėl kažko svarbaus emociniu ar dvasiniu lygmeniu. Buvo žinoma, kad kai kurie deniai reiškia taures ar net katilus jų denyje. Tačiau daugiausia taurių kostiumas reiškia bet kokį indą, kuriame yra vanduo, nes jis rodo Motinos įsčias ir vandens elementą.

Žmogaus kūnas susideda iš nemažos vandens dalies, todėl prasminga tik tai, kad emocijos kartais mus užvaldo. Esame labai intuityvūs padarai ir mus veikia mėnulis, potvyniai, mūsų pačių gyvenimas ir hormonų ciklai. Mes esame sklandūs, kintantys tvariniai, todėl esame linkę priklausyti nuo savo emocijų, kad būtų mūsų vadovas ieškant krypties šiame gyvenime. Taigi emocijų įvaldymas gali būti labai sudėtingas, bet vis tiek turi būti įvaldytas. Taurių kostiumas Taro yra skirtas šiam tikslui: būti mūsų vedliais sprendžiant, ką daryti sunkiais gyvenimo kelio vingiais. Pavyzdžiui, jei per skaitymą apie vienišumo jausmą ir buvimą be meilės gaunamas 8 puodeliai, tada 8 puodeliai jiems tiesiogiai paaiškina, kad jie patiria tam tikrą kitų uždarymo, emociškai susitelkimo ir slapstymosi lygį bei tikėjimą, kad jie neturi nuo ko galėtų pasikliauti. Tačiau ši kortelė yra orientyras, nes parodo, kad yra daugiau puodelių (taigi ir emocinės pagalbos, draugų ir pan.), nei korantas šiuo metu nori matyti. Tada taurių 8 patarė karantei, kad norėdami rasti laimę, jie turi paleisti žmones, kurie jiems nelinki gero, ir tada nukreipti visą dėmesį ir energiją į tuos, kurie tai daro, kad rastų džiaugsmą ir emocinį stabilumą.

Taurių tūzas vėl prasideda, atiduodamas emocinės ir dvasinės energijos potvynių jėgas kverantams ar aplink juos. Mes turime paimti šią energiją ir sutelkti energiją. Vandens jėgą lengva nušluoti ar ja piktnaudžiauti, nes ji dažnai neturi tiesioginių pasekmių. Jūs ne visada žinote, kad užmušėte augalą nuo perlaistymo iki kitos dienos, kai ant jo auga pelėsis ir jis nepataisomas. Taurių energija taip pat dažnai vertinama kaip teigiama, kai nėra taip, kaip būna, kai žmogus suranda meilę, bet meilė yra nesveika. Būti įsimylėjusiam jausmas yra geras, todėl priimami kiti negatyvai. Puiku įtariai vertinti taurių kortas, ypač kai jų daug, nes gali nuskęsti neatrastuose ar per giliuose emociniuose vandenyse.

Kiekviena kostiumo korta iliustruoja skirtingą mūsų gyvenimo laikotarpį, kai tobulėjame ir mokomės mylėti bei užmegzti ryšius. Nuo draugystės iki grupinių pastangų, iki romantiškų partnerysčių ir toliau. Dažnai pastebime, kad daugelis iš mūsų išgyvena pirmųjų 8 kortų patirtį įvairiais lygiais, kol galiausiai galime išsiugdyti sveikų, laimingų santykių įgūdžius, kuriuos mums suteikia 9 ir 10 kortos –( Grynos laimės ir komforto, emocinės prigimties stabilumo.) Gyvenime turime išgyventi džiaugsmo ir liūdesio periodus, nes abu padeda mus formuoti tokiais žmonėmis, kokiais turime būti.

Greita puodelių reikšmė:

 • Taurių tūzas reiškia teigiamas emocijas ir laimę.
 • Du puodeliai reiškia ryšį ir meilę.
 • Trys puodeliai reiškia laimingus pasiekimus.
 • Keturi puodeliai reiškia meilę laikyti savaime suprantamu dalyku.
 • Penkios taurės siūlo mylėti toliau.
 • Šeši puodeliai reiškia kažkieno pagalbą.
 • Septyni puodeliai reiškia laimę, bet sapnus ir pasirinkimus.
 • Aštuoni puodeliai reiškia, kad laikas judėti toliau.
 • Devyni puodeliai reiškia sėkmę.
 • Dešimt puodelių reiškia šeimą ir pasitenkinimą.
 • Puodelių puslapis siūlo meilužį ar pasiūlymą.
 • Taurių riteris siūlo susituokti.
 • Taurių karalienė reiškia rūpestingą, šviesiaplaukę moterį.
 • Taurių karalius siūlo emocionalų, bet lengvai besielgiantį šviesiaplaukį vyrą.

Parašykite komentarą