Tasmanijos velnio dvasinė prasmė ir aiškinimas

Kas ateina į galvą, jei galvojate apie Dvasios totemą – Tasmanijos velnią? Ar galvojate apie tikrąjį gyvūną ar animacinį filmą apie Tasmanijos velnią?

Animacinis velnias yra energijos sūkurys, tačiau tai nėra tikslus tikrojo gyvūno aprašymas.

Tarp žvėrių žinduolių didžiausiu laikomas Tasmanijos velnias. Jie turi galingą įkandimą, kuris, kaip žinoma, yra stipriausias tarp visų gyvų žinduolių. Taigi, dvasios vadovas turi didelius, stiprius nasrus. Paprastai jie atrodo vieniši, bet baisūs plėšrūnai. Jie taip pat skleidžia nemalonų kvapą, panašų į skunksus. Dėl šių savybių Tasmanijos velnias dažnai nėra populiarus padaras tarp žmonių. Jie gali būti pavojingi ir sunkiai nuspėjami. Jei susiduria naktį, jie gali būti gana baisūs gyvūnai.

Tasmanijos velniai turi gana bauginantį urzgimą. Tai atbaido plėšrūnus ir žmones, tačiau jie laikomi žaismingais vienas su kitu. Jie turi šią išskirtinę energiją, kad sunaikintų viską, kas jiems gresia. Turėti šį gyvūno totemą gali būti ne tik palaima, bet ir našta, nes jis suteikia daug energijos, bet dažnai nėra tinkamai vertinamas kitų. Apsvarstykite galimybę išmokti susitvarkyti su Tasmanijos velnio įžūlumu ir garsumu.

Netaktiškumo elementas ateis į jūsų kelią, jei sutiksite su Tasmanijos velnio energija. Jei su tuo elgiamasi gerai, kai kuriais atvejais netaktiškumas gali būti prilyginamas atviram sąžiningumui, o tai taip pat duoda teigiamų rezultatų gyvenime. Dažnai, kai žmonės praleidžia per daug laiko su gyvūniška Tasmanijos velnio dvasia, jie pradeda perimti gyvūno energiją ir manieras, nes jis toks stiprus. Tai ne dvasia silpnos valios žmogui! Žmonės matys jus kaip įžūlų, nejautrų ar šiurkštų, kai per daug laiko medituosite su šiuo vadovu. Nesveika puoselėti neigiamus jausmus, o Tasmanijos velnias gali turėti egocentrišką rezultatą žmonėms, kurie per daug laiko praleidžia su juo. Jei tai galima sveikai adresuoti kitiems, gerai panaudoti Tasmanijos velnią kaip būdą išreikšti save. Tai terapinis būdas išlieti pyktį ir neleisti gyventi giliai viduje – tol, kol neleisite, kad Tasmanijos velnias tavęs atimtų.

Šis gyvūnas kupinas agresijos, kuri gali būti siejama su neatlaidumu. Jei jūsų keliu užklumpa Tasmanijos velnias, tai reiškia, kad dar neišmokote atleisti tam, kas padarė jums blogą. Yra priežasčių, kodėl atleisti nėra lengva. Galbūt jus stipriai sužeidė. Taigi, gyvūnų totemas liepia valdyti pyktį savo tempu. Be to, žinutė yra nukreipti šį pyktį į kažką teigiamo gyvenime.

Ši gyvūnų simbolika reikalauja iš mūsų būdo suprasti agresijos išmintį. Tai neturėtų būti visiškai neigiama, bet reikia ieškoti teigiamos gyvenimo pusės. Gebėjimas paleisti pyktį savyje reiškia pašalinti neigiamus jausmus, kurie yra sveiki kiekvienam iš mūsų. Kartais Tasmanijos velnias kaip gyvūnų totemas, kuris, kaip teigiama, padeda sergantiems, gali išleisti griaunančią energiją, kuri prisideda prie sergančiojo ligos.

Tasmanijos velnias pasirodo kaip dvasios vadovas

  • Jūs sergate ir jums reikia pagalbos, kad pasveiktumėte.
  • Susiduria su pykčiu ar agresija.
  • Tau reikia mane pasiimti emociškai.
  • Jūs labai trokštate patvirtinimo.
  • Negalima atleisti tam, kas tave įskaudino.

Pasikvieskite Tasmanijos velnią kaip dvasinį vadovą, kai

  • Jums reikia energijos.
  • Jaučiatės prastai ir jums reikia motyvacijos.
  • Reikia drąsos ar pasitikėjimo.
  • Jūs negalite niekam atleisti.

Parašykite komentarą