Tigras arbatos lapuose | Ką tai reiškia arbatos lapų skaityme

Pamatyti tigrą arbatos lapuose reiškia, kad jaučiate, kad gyvenime jus gali užpulti kitas, kurį dažnai galime kaltinti arba jaustis nukentėję dėl savo santykių. Taip, žmonės nuo mūsų išduoda ir slepiasi, o tigras arbatos lapeliuose gali reikšti, kad jaučiatės įskaudintas dėl veiksmo praeityje.

Kai suvokiame, kaip destruktyvu yra nevertinti ir išreikšti savęs visose situacijose, būdami sąžiningi sau galime prisiimti atsakomybę už savo laimę ir sveikatą. Niekas nenori leisti savo brangaus laiko kaltindamas kitus ar gailėdamas savęs. Štai kodėl svarbu suprasti, kad mūsų baimės yra tik laikinos. Kai užklumpa baimė, vis tiek galime pasirinkti būti autentiški ir nešvaistyti laiko bei energijos. O kaip padėtis taurėje, palyginti su tigru, rodomu jūsų skaitinyje?

Arbatos lapelių viršus puodelis: Tai reiškia, kad viskas vyks nedelsiant. Šiuo metu arbatos lapuose pamatę tigrą reiškia, kad išreikšite norą. Jei stengiatės išvengti konfrontacijos, patraukti dėmesį, būti mylimas, jaustis saugus ar saugus, tada dažnai tigro simbolis apverčiamas aukštyn kojomis. Simbolis bando jums pasakyti, kad jums reikia parodyti savo norą, draugystę ir malonumą. Nesvarbu, kokios buvo mūsų praeities klaidos, daugelis iš mūsų padarėme kompromisą. Ir mes neišmokome, kaip įveikti baimę prarasti meilę ar saugumą ir būti ištikimi sau.

Arbatos lapelių puodelio vidurys: Šioje pozicijoje tigras arbatos lapuose rodo, kad ateityje kažkas iš tinklo ar šeimos užpuls. Vidurio kelias yra tai, ką jis jums bando perteikti. Mūsų mintyse ir širdyse yra keista sritis, kurioje jaučiamės beverčiai ir nemylimi, o jei tigras išsiskiria arba aplink tigro simbolį yra taškai, tai reikia spręsti, jei norime gyventi laimingai ir gerai. Daugelis iš mūsų yra akli savo tikriesiems jausmams ir liekame darbuose, santykiuose ar draugystėje, kurios neatspindi mūsų gyvenimo. Taip yra daugiausia todėl, kad tikime, kad niekas mūsų nemylės, nepalaikys ar net neįdarbins, jei tai tikrai jaučiame. Skauda matyti, kad tiek daug žmonių tiki, kad jiems kažko trūksta, todėl jie neverti meilės ir laimės. Nors tai klaidinga, vis tiek kenkiame patys. Manome, kad vienintelis būdas mylėti, priimti, įrodyti ar palaikyti kitus yra padaryti žmones laimingus. Tai yra jūsų dvasinė žinutė apie tigrą vidurinėje taurės padėtyje.

Arbatos lapelių dugnas puodelis: Jei arbatos lapų puodelio apačioje matote tigrą, tai reiškia, kad tolimoje praeityje jūs kovojote su santykiais.

Parašykite komentarą