Užkalbėjimas dvasinė prasmė ir aiškinimas

Kalbama burtažodžio ar apeigos dalis.

Žodžių ar frazių kartojimas magišku tikslu. Panašus į giedojimą.

Viskas, ką reikia žinoti apie užkeikimą

Užkeikimas, kartais žinomas kaip kerėjimas, yra burtas arba žavesys, paprastai sukuriamas naudojant žodžius. Tai gali vykti ritualo metu kaip malda ar himnas, kuris vėliau pagirs ar šauksis dievybės. Šamanizme, magijoje, okultizme ar raganavimu jis naudojamas norint užkeisti žmogų ar daiktą. Tai terminas, kilęs iš lotyniško žodžio „incantare“, reiškiančio užburti arba įjungti, o „cantare“ – dainuoti. Viduramžių literatūrai, pasakoms, folklorui ir šiuolaikinei fantazijai kerai yra burtai arba kerai. Tai terminija, kuri buvo įtraukta į anglų kalbą nuo 1300 m.

Užkeikimas grožinėje literatūroje ir folklore

Grožinėje literatūroje ar pasakose užkeikimas yra magiškas burtas, kuris paprastai priskiriamas visam laikui konkrečiam asmeniui, vietai ar objektui ir iš karto teigiamai pakeičia to, kas yra prisirišusi, savybes. Neigiamą poveikį turintis užkeikimas paprastai vadinamas prakeiksmu. Užkeikimai arba užkeikimai paprastai naudojami apibūdinti burtus, kurie sukelia bet kokį tikrą poveikį, bet tik apgaudinėja žmones naudodami tam tikrą iliuziją arba tiesiogiai paveikdami jų mintis. Užkeikimų praktikuotojas gali panaudoti magiją, kad ką nors suviliotų. Jis taip pat gali būti naudojamas apgauti žmones, kad jie patyrė magišką virsmą, tačiau tai melas.

Savigydos užkeikimas

Magiško gydymo menas yra sudėtingas ir labai senas. Jei žmogus nori, kad tai būtų veiksminga, jis turi būti imlus iš to, kuris siekia pasveikti, ir iš gydytojo pusės, naudojamos energijos tipas yra labai svarbus. Kiti dalykai, kurių reikia, kad magija veiktų, yra ligos progresavimo greitis ir sunkumas. Kiti raganai gali pataisyti ir nuraminti kūną ir protą, negalima nustoti vartoti paskirtų vaistų nuo magijos, nes tai gali greitai reaguoti.

Užkeikimas savęs išgydymui

Užkeikimų naudojimas savęs gydymui gali leisti Wiccan pasinaudoti galinga įvairių elementų energija, kad atgautų savo sveikatą.

Užkeikimo/užkerėjimo efektai

Kai žmogus yra užburtas, tai reiškia, kad jis yra užkeikimo, kurį sukelia burtai ir kerai, įtaka. Žodis, panašus į lotynišką žodį „užkeikimas“, reiškiantį „ištarti užkeikimą“ arba burti. Tai yra tas, kuris sudaro pagrindą, kad kerėtojas ir kerėtoja ištaria užkeikimus ar magiškus burtus, panašius į mantrą sanskrito kalba.

3 Fold House valymo palaiminimai ir ritualas

Tai savotiškas užkeikimas, kuris atliekamas prieš persikeliant į naujus namus. Tai daroma siekiant pašalinti visą neigiamą energiją, kuri gali sklandyti aplink namus. Jie teigia, kad reguliariai valydami namus, namai jaučiasi kitaip, o gyvenimas taip pat visada yra sklandus.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Prašome paremti mus spausdami like Facebook. Iš anksto dėkoju.

Parašykite komentarą