Užtemimas: simbolis arbatos lapų žodyne

Užtemimas vertinamas kaip kova tarp saulės ir mėnulio, todėl užtemimo atsiradimas arbatos lapelio skaityme gali būti tik artėjančios kovos tarp jūsų ir jūsų artimo žmogaus simbolis.

Saulė ir mėnulis yra arti, ir jei jie kovoja, tai reiškia, kad reikia susitaikymo. Jei išgyvenate blogus laikus su artimu žmogumi, turėsite susitaikyti, kad išvengtumėte muštynių.

Taip yra todėl, kad net kai saulė ir mėnulis kovoja užtemimo laikotarpiu, jie galiausiai susitaiko. Užtemimas paprastai būna gana trumpas, tai reiškia, kad jei įvyktų kova, ji bus trumpa. Jei užtemimas yra kovos ženklas, tai reiškia, kad turėsite pasitraukti iš bet kokios situacijos, kurią galėtumėte laikyti nesutarimo ar kovos receptu. Kai užtemsite arbatos lapelius, tai gali reikšti, kad turėsite papildomos energijos, kuri sustiprėja ir dėl to jums gali būti sunku pradėti kovą.

Išsami užtemimo arbatos lapo simbolio reikšmė

Arbatos puodelio viršus: jei skaitydami arbatos lapelį ant arbatos puodelio aptinkate užtemimą, tai reiškia, kad vyksta kova su jums artimu žmogumi, kurio turėtumėte bet kokia kaina vengti. Galite jaustis pakankamai energingi, kad įsitrauktumėte į kovą, tačiau dėl to santykiai su žmogumi, su kuriuo kovojate, gali tiesiog nutrūkti.

Puodelio vidurys: užtemimas arbatos puodelio viduryje gali reikšti, kad artimiausiu metu galite įsitraukti į kovą su artimu partneriu. Kovą greičiausiai sukelsite jūs dėl to, kad atrodysite energingesni už varžovą.

Arbatos puodelio dugnas: kai skaitote arbatos lapelį, o jūsų arbatos puodelio apačioje rodomas užtemimas, tai reikš, kad nors jaučiatės stiprūs ir turite norą kovoti, dabar to nedarysite, bet gali atsitiks kažkada tolimoje ateityje. Kova gali kilti tarp jūsų ir artimo bendražygio arba su giminaičiu, ir kas bebūtų, jūs juos nugalėsite.

Taurėje išsibarstę: keli užtemimai, išsibarstę jūsų puodelyje skaitant arbatos lapą, reiškia, kad jūs turite galimybę bet kada pradėti kovą su jums artimu žmogumi.

Išvada

Kai arbatos lapelio puodelyje yra užtemimo simbolis, tai reiškia, kad artėja kova, kurios turėtumėte bet kokia kaina vengti, nes tai paveiks jūsų santykius su žmogumi, su kuriuo kovosite. Nors jaučiatės energingi ir atgaivinti, naudokite energiją kažkam prasmingam.

Parašykite komentarą